اخبار اینستاگرام

فرهاد مجیدی، فوتبال ایران، فوتبالیست ایرانی، بازیکن استقلال

سرانجام فرهاد مجیدی شاخ غول را شکست!

فرهاد مجیدی از حالا دیگر مدرک مربیگری معتبری دارد که اگر سرمربی تیم های لیگ برتری نباشد ، می تواند مرد شماره دوی هر نیمکتی در لیگ ایران و تیم های بزرگ باشد.

محسن چاوشی، خواننده پاپ، مجوز آلبوم ابراهیم، مجوز آلبوم موسیقی، عدم صدور مجوز آلبوم محسن چاوشی، آلبوم ابراهیم

«محسن چاوشی» تهدیدش را عملی کرد

محسن چاوشی که وعده داده بود در صورت صادر نشدن مجوز آلبوم جدیدش با عنوان «ابراهیم» از سوی دفتر موسیقی آن را منتشر خواهد کرد در ساعات پایانی شنبه 20 مرداد کلیپی از این آلبوم را به اشتراک گذاشت که بیشتر شبیه تبلیغی پیش از انتشار آلبوم است.

حمید فرخ نژاد، کیهان، روزنامه کیهان، پاسخ کیهان به حمید فرخ نژاد، مفاسد اقتصادی، اختلاس، اختلاسگر، اینستاگرام حمید فرخ نژاد

چالش حمید فرخ‌نژاد برای روزنامه کیهان

حمید فرخ‌نژاد با دعوت کابران اینستاگرام برای شرکت در نظرخواهی درباره عملکرد کیهان، به خبر امروز صبح این روزنامه که درباره خودش بود واکنش نشان داد. او این روزنامه را دعوت کرد تا نظرات مردم را درباره خودش بخواند.

رامبد جوان، خندوانه، مشکلات اقتصادی

واکنش متفاوت رامبد جوان به وضعیت مملکت

رامبد جوان در اینستاگرام خواندن کتاب «بیشعوری» را پیشنهاد کرد و کنار آن درباره اوضاع و اتفاقات این روزهای کشور اظهارنظر کرد. جوان نوشت: «خشم و ناامیدی هیچ تغییر مفیدی ایجاد نمی‌کند.»

همایون شجریان، کنسرت خیابانی، کنسرت همایون شجریان، کنسرت خیابانی همایون شجریان

همایون شجریان و درخواست کنسرت خیابانی

در این ایام که چون سیاوش در گذر از آتش هستیم نمی‌دانم چه کنیم تا حالمان کمی به شود، چنانچه مشکل مجوز نباشد در خدمتم بدون هیچ انتفاعی کنسرت خیابانی اجرا کنم.