اخبار آفتاب

تور چین، تور تایلند، تور مالزی، جاذبه های توریستی چین، جاذبه های توریستی مالزی، جاذبه های توریستی تایلند، جاذبه های توریستی، تور لحظه آخری، قصر شیرین

سفری بر بال رویا از لهاسا تا رامایانا

تصورش را بکنید که سفر چقدر می تواند اتفاقات ساده و روزمره ای چون طلوع وغروب خورشید را به چشم شما متفاوت جلوه دهد و باعث شود که هر اتفاق ساده ای برای شما یک خاطره ماندگار رقم بزند.

بانک انصار، بانکداری بدون ربا، قانون بانکداری بدون‌ربا ، بانکداری اسلامی، دکتر ابراهیمی، مدیرعامل بانک انصار، قرعه کشی بانک انصار

شرکت در قرعه کشی بزرگ سپرده های قرض الحسنه پس انداز بدون حضور در شعب بانک انصار

بانک‌انصار، به منظور ایجاد فرصت بیشتر برای شرکت هموطنان عزیز در نهمین مرحله قرعه‌کشی سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، امکان ویژه‌ای را در سایت خود ایجاد کرده است تا با استفاده از آن، افتتاح حساب نمایند.

لکنت، دکتر محمد احسان تقی زاده، گفتار درمانی، سلامت، هدی جاویدیما با تعارف نیامده ایم که با اخم برویم

درمان کامل و قطعی و بدون بازگشت لکنت

مرکز توانمند سازی ذهن از سال 1393 توسط دکتر محمد احسان تقی زاده، روانشناس و دانشــیار دانشگاه با 20 سال سابقـــه پژوهـــشی، درمـــانی و آموزشی در زمینه خدمات مشــــاوره‌ای و روانشــــناختی به عنـــوان (مرکز درمان لکنت زبان) تأســــیس گردید و تاکنون توانســـته بیش از 1000 نفــر از مبتلایان به مشکل لکنت زبان را با استفــــاده از روش شبیه سازی ذهن و روان‌شناسی ذهنی به درمان کامل، قطعی و بدون بازگشت برساند. روش‌های روانشــــناختی از جمله گروه درمـــانی یکی از مـــوثرترین شیـــوه های درمان لکنت زبان می باشد.

روغن زیتون، پلاکت خون، سکته مغزی، حمله قلبی، بیماری های قلبی عروقی، چربی های اشباع نشده، التهاب، سلامت، هدی جاویدی

رابطه پروتئین خون با غذا و روغن زیتون

یک پروتئین در خون ما وجود دارد که پس از خوردن غذا افزایش می‌یابد، به ویژه هنگامی که ما غذاهایی مانند روغن زیتون با چربی‌های اشباع نشده بالا می‌خوریم. در حال حاضر، تحقیقات جدید نشان می‌دهد که این پروتئین نقش مهمی در پیشگیری از علت اصلی حمله قلبی و سکته مغزی دارد.

روحانی، رئیس جمهور، چهاردهمین جشنواره ملی شهید رجایی، سخنرانی روحانی، سخنرانی رئیس جمهور، سخنرانی رئیس جمهور در چهاردهمین جشنواره ملی شهید رجایی

روحانی: نرمش در پیام‌تان را ببینیم یا عمل ددمنشانه‌تان را؟

حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حسن روحانی روز شنبه در چهاردهمین جشنواره ملی شهید رجایی با اشاره به اینکه ملت ایران در برابر سخت ترین شرایط عقب نشینی نکرده است، اظهارداشت: روز آزمایش بزرگ ملی است؛ کسی فکر نکند با علیه دولت سخن گفتن محبوب می شود و مردم به افراد غیور احترام می کنند نه کسانی که هنگام رویارویی پشت دولت را خالی می کنند.

مرگ در خواب

اگر از مرگ در خواب می‌ترسید، بخوانید!

گاهی می شنویم برخی افراد بدون مشکلی و به طور ناگهانی در خواب از دنیا رفته اند . علاوه بر انتخاب یک رژیم غذایی سالم و ورزش کردن، خوابیدن به اندازه کافی نیز یکی دیگر از عواملی است که به داشتن زندگی سالم کمک می کند اما آیا می دانستید خواب هم ممکن است خطرناک باشد؟

رامتین خداپناهی، سینمای ایران، بازیگر سینمای ایران، بازیگر سینما

افشاگری درباره نحوه انتخاب بازیگران در دهه ۹۰

رامتین خداپناهی گفت: بازیگران امروز بر اساس توانمندی انتخاب نمی شوند بلکه ملاک انتخاب آنها لابی، رفاقت و رابطه شان با تهیه کننده و کارگردان و سایر عوامل شده است. آنچه در دهه نود اتفاق افتاده این است که نحوه انتخاب بازیگران تغییر کرده است.