اخبار آفتاب

رضا قوچان نژاد، نقل و انتقالات ، نقل و انتقالاتی لیگ برتر ایران، نقل و انتقال در لیگ برتر، نقل و انتقال باشگاه پرسپولیس، باشگاه پرسپولیس، بازیکن جدید باشگاه پرسپولیس، بازیکن جدید پرسپولیس، باشگاه جدید رضا قوچان نژاد، رضا قوچان نژاد به پرسپولیس می رود؟

بمب نقل و انتقالاتی لیگ برتر ایران! | رضا قوچان نژاد شاگرد برانکو می شود؟

پس از عملکرد ضعیف رضا قوچان نژاد در تیم فوتبال آپوئل قبرس، این بازیکن در صدد حضور در فوتبال ایران است و باشگاه پرسپولیس مذاکرات ابتدایی خود را برای جذب این بازیکن انجام داده و روند مذاکرات به شکلی است که به احتمال فراوان این بازیکن در نیم فصل دوم به تیم فوتبال پرسپولیس اضافه خواهد شود.

جشنواره سینما حقیقت، آبی به رنگ آسمان، فیلم سینمایی آبی به رنگ آسمان، تاریخ باشگاه فوتبال استقلال تهران، دوازدهمین دوره جشنواره سینما حقیقت

سکانس پاياني آبي به رنگ آسمان بسته شد

آبی به رنگ آسمان که در ابتدا ۴ فینال آسیا نام داشت، یک فیلم مستند سینمایی بر اساس طرح، پژوهش، تهیه کنندگی و کارگردانی امیر رفیعی است که به تاریخ باشگاه فوتبال استقلال تهران از زمان تاسیس تا پایان فصل ۱۳۹۷-۱۳۹۶ می پردازد.

حوادث، تریاک،45 کیلو تریاک، امنیت، پاکسازی، قاچاقچی،110،قاچاق،قاچاق مواد مخدر،بناب، نیروی انتظامی

45 کیلو تریاک در بناب کشف شد

فرمانده نیروی انتظامی بناب از کشف 45 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری دو قاچاقچی در این شهرستان خبرداد

اجلاس روسای مجالس ۶ کشور، کنفرانس روسای 6 کشور، حسن روحانی، رئیس‌جمهور،روحانی در اجلاس روسای مجالس ۶ کشور:

اعمال مجدد تحریم‌ها توسط آمریکا علیه جمهوری اسلامی نمونه بارز تروریسم اقتصادی است

رئیس جمهور گفت: خروج آمریکا از برجام و اعمال مجدد تحریم‌ها و اقدامات این دولت علیه جمهوری اسلامی ایران و شرکای آن بی‌تردید نمونه بارز تروریسم اقتصادی است. اعمال مجدد تحریم‌ها توسط آمریکا علیه جمهوری اسلامی نمونه بارز تروریسم اقتصادی است.

ماری جونا،توهم زا،اضطراب،کوکایین، آمفتامین و متامفتامین، حشیش، حسن صباح، حشاشیون، سید برت، بیتل، دهه هفتاد،موسیقی، هنر،جوانی و نوجوانی، پینک فلوید

ماری جوانا ماده توهم زا

ماری جوانا از جمله موادی است که جوانان و به خصوص نوجوانان امروزه بسیار به آن گرایش پیدا می‌کنند.در بین اکثر دانشجویان نیز طرفداران بسیاری دارد. برای توجیه مصرف این ماده نیز بهانه شان این است که ماری جونا جزو مواد مخدر نیست. و تنها حس های تو را نسبت به درک موسیقی و یا هنر بالا می‌برد.

تهران، شهرهای بزرگ، شهرستان، فضیلت تهرانی بودن، جوان تهرانی، جوان شهرستانی

تهران، مادر شهر نا مهربان

برخی از اهالی تهران فکر کنند نسبت به دیگران برتر هستند. فضیلت اما در داشتن امکانات نیست. انسان بودن مهم است حالا می‌خواهید هر کجا زندگی کنید.

ایران خودرو، سایپا، کاهش قیمت خودرو، افزایش قیمت خودرو، بازار خودرو، اقتصاد

شبه آزادسازی قیمت خودرو

با اعلام قیمت جدید چهار محصول ایران خودرو، قیمت‌گذاری خودروهای داخلی با فرمول جدید (پنج درصد زیر بازار) رسما کلید خورد. به گفته منابع آگاه، قیمت دیگر خودروهای داخلی شامل باقیمانده محصولات ایران خودرو و همچنین تولیدات سایپا و پارس خودرو نیز به‌زودی و طبق فرمول موردنظر اعلام خواهد شد.

نامه جهانگیری به رهبرانقلاب، نامه جهانگیری به رهبر، نامه جهانگیری به رهبری، تخریب علیه دولت، معاون اول رئیس جمهور، اسحاق جهانگیری، جهانگیری

نامه جهانگیری به رهبرانقلاب صحت دارد؟

نمونه‌ دیگر بداخلاقی انتشار نامه محرمانه منتسب به آقای جهانگیری است که در آن دغدغه‌های معاون‌ اول نسبت به اوضاع حساس کنونی برای مقامات عالی نظام ارسال شده است.