اخبار آفتاب

پرویز کاظمی، وزیر رفاه و تامین اجتماعی دولت محمود احمدی نژاد، بازداشت وزیر دولت احمدی نژاد

اطلاع‌رسانی احمدی‌نژادی‌ها علیه وزیر مغضوب او

خبر بازداشتش را همان جریانی منتشر کرد که او در این سال‌ها علیه‌شان زیاد صحبت کرده بود. پرویز کاظمی 13 ماه وزیرکار، رفاه و تأمین اجتماعی احمدی‌نژاد در دولت نخست او، به روایت کانال تلگرامی دولت بهار به اندرزگاه شماره ۴ زندان اوین منتقل شده است.

سی اف تی، Cft، لایحه سی اف تی ، تصویب سی اف تی، لایحه CFT، رد لایحه CFT، علی لاریجانی، نظر شورای نگهبان درباره CFT، محمد صدر

صدر: روز رد CFT روز جشن ترامپ و نتانیاهو و بن سلمان است

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سیاست خارجی با منافع ملی و مصالح کشور در ارتباط است بنابراین نمی توان در این حوزه رگ گردن را برجسته کرد و فریاد کشید بر این اساس اگر cft را نپذیریم موضع ترامپ در تحریم ایران را تقویت کرده ایم.

قتل، قاتل، قتل با چاقو

قاتل: یک هفته قبل مرغ سربریدم، چاقو در جیبم مانده بود؛ شوخی شوخی با آن آدم کشتم!

عامل جنایت خیابان لادن مشهد که پس از چهار سال زندگی مخفیانه در چنگ قانون گرفتار شده است، هنگام بازسازی صحنه قتل در حضور قاضی کاظم میرزایی گفت: من شوخی، شوخی، آدم کشتم، اصلا باورم نمی شد که دستم به خون آلوده شود!

شکایت از همسر، انتقام از همسر

مرد جوان: همسرم، دختر بیمارم را گاز می‌گیرد!

از لحظه ای که فهمیدم دختر معصوم و بی گناهم قربانی انتقام گیری وحشتناک همسرم از من شده است هیچ آرام و قرار ندارم هنوز هم باورم نمی شود مادری با فرزند خودش که دچار نوعی بیماری است چنین رفتارهایی داشته باشد تا جایی که ...

لبنیات، پروتئین لبنیات، ارزش‌ غذایی لبنیات، سلامت

شیر، ماست یا کشک، کدام را بخوریم بهتر است؟

لبنیات شامل شیر، ماست، پنیر، دوغ، کشک و خامه گروهی از موادغذایی هستند که ارزش‌ غذایی زیادی دارند به‌طوری که تقریبا تنها گروه از موادغذایی‌اند که با مصرف آنها قسمت اعظم نیازهای بدن برآورده می‌شود.

راه حل مشکل فشار کم آب ساختمان ها، فشار آب، پمپ آب، فشار آب ساختمان، معتبرترین برندهای پمپ آب ، پمپ آب پنتاکس، پمپ آب کالمو، آرمان صنعت جهان

نحوه انتخاب پمپ آب بر اساس نوع ساختمان

اگر شما در شهر و یا کلان شهرهایی مانند تهران زندگی می کنید قطعا با مشکل عمده‌ی کم آبی مواجه شده‌اید، معضلی که روزانه گریبان گیر همه‌ی ما بوده و تا زمانی که راه حل مناسبی برای آن پیدا نکنیم همچنان پابرجا باقی میماند.

یارانه بنزین، بنزین، آخرین تصمیم در مورد بنزین

آخرین تصمیم بنزینی

عضو ناظر مجلس در شورای عالی انرژی گفت: کمیته مدیریت مصرف سوخت در خصوص افزایش قیمت بنزین تصمیمی نگرفته و در حدی که مردم بنزین نیاز داشته باشند بدون اینکه بخواهیم مبلغ بیشتر از جیب آنها برداریم به هر فرد سوخت تعلق می‌گیرد اما بیش از حد معمول باید بهایش پرداخته شود.

اعتراض کارمندان گوگل، برخورد با آزار جنسی زنان، عذرخواهی گوگل از کارمندان خود

گوگل عذرخواهی کرد

مدیر ارشد اجرایی گوگل در ایمیلی از کارمندان این شرکت برای سیاست های برخورد با آزار جنسی زنان عذرخواهی کرده است. همچنین قصد دارد در این روند تغییراتی ایجاد کند.