اخبار آفتاب

قبرستانی ناشناخته در آجودانیه تهران، قبرستانی ناشناخته در شمال تهران، قبرستان در شمال تهران

تصاویر | قبرستانی ناشناخته در آجودانیه تهران

در میان برج‌های سر به فلک کشیده و ساختمان‌های لوکس آجودانیه در شمال تهران، محله‌ای سرسبز وجود دارد که باقی مانده باغ بزرگ «جوز درختک» است. باغی که قناتی پر آب در آن جریان داشته و باغ‌های پایین دست را هم سیراب می‌کرده است.

پل آلن، بیل گیتس، موسس مایکروسافت، درگذشت مؤسس مایکروسافت،

درگذشت مؤسس مایکروسافت در ۶۵ سالگی و واکنش بیل گیتس

«پل آلن»؛ که همراه با بیل گیتس مایکروسافت را بنیان نهاد، در 65 سالگی به دلیل ابتلا به سرطان درگذشت. بیل در اظهارات رسمی گفت: از زمانی که باهم به مدرسه می‌رفتیم تا این سال‌ها، پل یک شریک درست و دوست‌داشتنی بود.

دستفروش ، کتک زدن دستفروش، درگیری‌ ماموران شهرداری، دستفروش قزوینی

رکورد تاریخی یک شهرداری در کتک زدن مردم!

گویا قرار نیست، سریال دنباله‌دار درگیری‌های ماموران شهرداری با شهروندان انتهایی داشته باشد. بعد از تهران و رشت و میاندوآب و ارومیه و .... این‌بار نوبت به قزوین رسیده بود که ماموران شهرداری آن به خاطر درگیری با یک دستفروش خبرساز شوند.

دختر فراری، فرار از خانه، اعتیاد، اعتیاد زنان، دوستی خیابانی، روابط نامشروع، فرزند طلاق

دختر نوجوانی که زندگی‌اش پارتی شبانه، مواد مخدر و فرار از خانه بود

با آن که هنوز به سن جوانی نرسیده ام اما خلاف های زیادی را مرتکب شده ام از شرکت در پارتی های شبانه گرفته تا استعمال مواد مخدر و فرار از منزل، ماجراهایی است که در این سن و سال با آن ها روبه رو بودم با وجود این ریشه انحراف از مسیر درست زندگی را طلاق پدر و مادرم می دانم که سرنوشت مرا تغییر دادند و ...

جمال خاشقچی، قتل روزنامه نگار سعودی ، خاشقجی که بود، عربستان

ببینید عربستان اینطوری مدرن شد!

در حاشیه تغییرات در عربستان سعودی و قتل عجیب جمال خاشقچی، روزنامه نگار منتقد آل سعود، سایت کگل این کارتون را شاهزاده سعودی منتشرکرد.

اعتصاب معلمان، دلیل اعتصاب معلمان، اعتصاب معلمان امروز در تهران، اعتصاب فرهنگیان، تحصن معلمان، علت اعتصاب معلمان،

چرا معلمان از اول هفته در اعتصابند؟

روز یکشنبه تصویر معلم‌ها در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شد، معلم‌هایی که در شهرهای مختلف و مدارس گوناگون کنار هم نشسته بودند و بعضی‌هاشان هم تکه‌های مقوایی رو به دوربین در دست داشتند که مطالبات‌شان و تاریخ و نام مدرسه روی آن نوشته شده بود.

جمشید مشایخی، وضعیت جسمی جمشید مشایخی، جمشید مشایخی در بیمارستان، آخرین وضعیت جمشید مشایخی، شایعه درباره جمشید مشایخی

پسر جمشید مشایخی: شکایت می‌کنیم

خانواده جمشید مشایخی در پی برخی شایعات و اخبار ناموثق که درباره وضعیت جسمی این بازیگر قدیمی بارها مطرح شده است، قصد دارند از طریق پلیس فتا این موضوع را پیگیری و از عاملان این خبرهای ناموثق شکایت کنند.