اخبار آفتاب

شبکه های اجتماعی،ایرانی،مطالعه

شبکه های اجتماعی

ایرانی ها در شبکه های اجتماعی ! معاون وزیر ارتباطات: سرانه روزانه حضور ایرانیان در شبکه‌های اجتماعی یک ساعت و ۴ دقیقه است. درحالی که سرانه مطالعه روزنامه یک ساعت و ۲۷ دقیقه و سرانه مطالعه کتاب غیردرسی به غیر از ادعیه، ۴ ساعت و ۳۴ دقیقه در ماه اعلام شده است.

هواشناسی، بارندگی، بارش بارش، افت دما، کاهش دما،دمای هوا،هواشناسی سه روز آینده،هواشناسی سه روز آینده تهران

دمای هوا در ۲۷ استان به زیر صفر می رود

در ۳ روز آینده در اغلب مناطق کشور جوی آرام و پایدار پیش‌بینی می‌شود و پیامد آن در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا خواهد بود که تا روز دوشنبه ادامه دارد.

جناب خان،خندوانه،بازی جناب خان در شهرزاد،بازی جناب‌خان در نقش شهرزاد،جناب‌خان در نقش شهرزاد،خندوانه دیشب،نسیم ادبی در خندوانه

بازی بامزه جناب‌خان در نقش شهرزاد

نسیم ادبی، بازیگر سریال شهرزاد، شب گذشته مهمان برنامه خندوانه بود و در بخشی از این برنامه جناب خان در نقش شهرزاد سکانسی را مقابل او بازی کرد که در این ویدئو می بینید.

حوادث، حادثه هوایی،مرگ تنها زن حادثه بوئینگ 707، سانحه هوایی، حادثه بویئنگ 707، جزئیات حادثه بویئنگ 707، کشته شدگان حادثه بویئنگ 707 چه کسانی بودند، مرگ سرنشینان حادثه هوایی بوئینگ 707

جزئیات زندگی مریم تنها مسافر هواپیمای مرگ(بوئینگ 707) از زبان مادرش

مریم زارعی نژاد تنها مسافر خانم هواپیمای بوئینگ 707 بود. وی شش روز پیش بر اثز سقوط این هواپیما جان خود را از دست داد. مریم مجرد بود مادرش میگفت او با کارش ازدواج کرده بود. روز حادثه به من گفت زود به خانه باز می‌گردد.

نشست لهستان،اجلاس ضد ایرانی لهستان ،برجام،خروج از برجام،اجلاس ضد ایرانی،تنش بین دیپلماتهای اروپایی و ایران ،روند مذاکرات دیپلماتیک اروپا با ایران،موگرینی

طرح اروپا برای تحریم علیه ایران | نگرانی موگرینی از فروپاشی کامل برجام

خبرگزاری رویترز در ادامه گزارش خود درباره نشست پر تنش میان دیپلمات‌های ایران و اروپایی گزارش داد، اتحادیه اروپا طرحی را برای اعمال تحریم علیه ایران در ارتباط با برنامه موشکی و مسائل دیگر تهیه و آماده کرده‌ است.

زن متاهل، خیانت زن شوهردار، رباطه نا مشروع، رابطه غیر اخلاقی، رابطه، عکس از رابطه نامشروع، فیلم از رابطه نا مشروع، خیانت، خیانت زن شوهر دار، آشنایی از طریق شبکه های مجازی، شبکه مجازی

فضای مجازی زن شوهردار را به فساد کشاند

من دختر متاهلی بودم که گمان می‌کردم به شوهرم سرم، بنابر این از طریق شبکه های مجازی اقدام به برقرای رابطه پنهانی کردم. مردی که به دامش گرفتار شده بودم ابتدا با چرب زبانی من را فریفت و سپس اقدام به گرفتن عکس و فیلم های مستجهن از من کرد.