اخبار آفتاب

احمدی نژاد، رئیس جمهور، سوال از احمدی نژاد،کریستین امان پور،محمدحسین خوشوقت ،مدیر مطبوعات و رسانه های خارجی،محمود احمدی نژاد،اخبار ایران و جهان،بازی احمدی‌نژاد با مجوز ورود کریستین امان پور

بازی احمدی‌نژاد با مجوز ورود کریستین امان پور!

محمدحسین خوشوقت مدیرکل اسبق مطبوعات و رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می گوید: در اعتراض به بازی وزارت ارشاد محمود احمدی نژاد بر سر ورود کریستین امان پور، از مدیرکلی مطبوعات خارجی استعفا کردم.

جام ملت های آسیا،بازي ايران و ويتنام،نتایج مقدماتی جام ملت های آسیا 2019،بازی ایران ویتنام جام ملت های آسیا،بازی ایران ویتنام،بازی بعدی ایران،ویتنام،ایران ویتنام،نتیجه بازی ایران و ویتنام،ایران و ویتنام،بازی ایران و ویتنام،مقدماتی جام ملت های آسیا 2019،بازی ایران با ویتنام،جدول گلزنان جام ملت های آسیا 2019،فوتبال ایران و ویتنام،نتیجه بازی ایران و یمن،خلاصه بازی ایران یمن،نتایج جام ملتهای آسیا،ساعت بازی ایران ویتنام،نتایج امروز جام ملت های آسیا،خلاصه بازی ایران ویتنام،دیدار ایران عراق

آقای ده نمکی، به عراق گل بزنیم یا نزنیم؟

انتقاد مسعود ده‌نمکی از گلباران شدن یمن توسط تیم ملی ایران، این گمانه را به ذهن آدم متبادر می‌کند که ظاهرا آقای ده‌نمکی نمی‌تواند فوتبال را فارغ از ملاحظات سیاسی‌اش ببیند.

دکتر ابراهیمی ، همایش سراسری مدیران بانک انصار،بانک انصاردکتر ابراهیمی در همایش سراسری مدیران بانک انصار:

کسب و کارهای نوین بانک انصار، هرروز از عمق راهبردی بیشتری برخوردار می شوند

در حال حاضر مبادلات بین الملل و پرداخت ما به ازاء معاملات ایران با دیگر کشورها مهم ترین مسئله کشور است که خوشبختانه با سیاست های اتخاذشده و برخلاف تصورات باطل آمریکا، ایران با رایزنی، حل مشکلات خود با کشورهای طرف معامله را دنبال و درحال گره گشایی از این حوزه حساس اقتصاد کشور است.

تصفیه آب،تصفیه آب خانگی،دستگاه تصفیه آب،خرید دستگاه تصفیه آب

نکات مهم در خرید تصفیه آب - قسمت اول

کاهش بارش برف و باران و نفوذ آلاینده های جوی به آب ها، باعث شده است که غلظت آلاینده های منابع آب سطحی در رودخانه ها و سدهای کشور و همچنین سفره های آب زیرزمینی افزایش پیدا کند. از طرف دیگر فرسودگی تجهیزات لوله کشی آب شهری و ساختمان های قدیمی، بسیاری از افراد را به فکر استفاده از دستگاه های تصفیه آب، برای داشتن آب آشامیدنی سالم، انداخته است. به طور کلی برای حفظ سلامتی و دوری از بیماری های مختلف، استفاده از دستگاه های تصفیه آب به صورت امری رایج و اجتناب ناپذیر در میان مردم در آمده است.

ترامپ،دونالد ترامپ،رئیس جمهور آمریکا،تحقیق اف بی آی از ترامپ،اخبار ایران و جهان،خبرهای داغ سیاسی،اخبار ایران وجهان،

تحقيق اف بی آی از ترامپ

­یک عضو مجلس نمایندگان آمریکا از بررسی ادعای نیویورک تایمز مبنی بر تحقیق اف بی آی در مورد رئیس جمهوری این کشور خبر داد.