اخبار ایران و جهان

محمد جواد ظریف، مذاکره بدون شرط، مذاکره، برجام

ظریف: مذاکره بدون شرط با احترام متقابل از اصول سیاست ما است

محمد جواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در گفت و گو با خبرگزاری کیودو ژاپن تاکید کرد، گفت و گو بدون پیش شرط و مبتنی بر احترام متقابل از اصول اساسی سیاست خارجه جمهوری اسلامی است و براساس آن معتقدیم که آمریکا آمادگی لازم را برای مذاکره ندارد.

خاشقچی, عربستان, ترکیه, اروپا

مامور سعودی با لباس خاشقچی از کنسولگری خارج شده بود

همشهری آنلاین: یک مقام ارشد ترکیه‌ای به شبکه خبری سی ان ان گفته است: یکی از اعضای تیم ۱۵ نفره مظنون به قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار عرب، بعد از قتل او با پوشیدن لباس این روزنامه نگار و ظاهری مبدل از کنسولگری خارج شده است.

محمدرضا گلزار،حمید گودرزی، مسابقه تلویزیونی، مسابقه برنده باش،

استفاده نابجای تلویزیون از دو بازیگر مشهور

دبیر شورای نظارت بر سازمان صداوسیما ضمن تاکید بر حفظ برنامه‌های برند در تلویزیون، افراط و تفریط در استفاده از سلبریتی‌ها را از آفت‌های تلویزیون دانست که رویه‌ای قاعده‌مند نیست.

دو ماه گذشت اما هنوز از پرنیا خبری نیست...

27 مرداد ماه امسال بود که خبری از گم‌ شدن یک دختر بچه سه ساله به نام پرنیا در خرمدشت منتشر شد؛ حال حدود دو ماه از مفقود شدن این کودک گذشته اما خانواده پرنیا همچنان برای پیدا شدن فرزندشان چشم به راه هستند.

تصادم دو ابرسیاه‌چاله،

عکسی که پس از 30 میلیون سال به ما رسید

ناسا به تازگی یک عکس منتشر کرده است که توسط رصدخانه فضایی چاندرا گرفته شده و صحنه آغاز تصادم دو ابرسیاه‌چاله را در ۳۰ میلیون سال پیش به تصویر می‌کشد.

استودیو دیزنی، سینمای‌ جهان، سینمای جهان 93

تحریم سیندرلا در خانه ستاره‌ هالیوود

کایرا نایتلی و کریستن بل معتقدند برخی شخصیت‌های کارتونی نمی‌توانند الگوی کودکان آنها باشند و به همین دلیل تماشای فیلم‌های دیزنی را در خانه ممنوع کرده‌اند.