الناز شاکردوست بعد از دریافت سیمرغ بهترین بازیگر زن:

نقش فائزه برای من یک مسئولیت بزرگ داشت!

جشنواره فیلم فجر, سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر, اهالی رسانه, آفتاب, لناز شاکردوست, اختتامیه جشنواره فیلم فجر, شبی که ماه کامل شد

امروز در این جمع، مادر نقشی که بازی کردم حضور دارند، ایشان من را دخترم خطاب کرد و مرا به نام فائزه خواند، این بزرگترین جایزه برای من بود.

به گزارش فاطمه چشمی خبرنگار آفتاب، الناز شاکردوست پس از دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن گفت: همیشه خیال می کردم این مسیر را تا اینجا می دوم و سریع میرسم، اما نشد با دوندگی برسم، اما بالاخره رسیدم. خدایا شکرت. خیلی خوشحالم. واقعا الان که اینجا ایستادم فکر می کنم تشویق های شما ارزش آن همه سختی را داشت.
الناز شاکردوست در ادامه گفت: از بانو نرگس آبیار تشکر می کنم که در تاریک‌ترین بخش زندگیم آمد و کنارم ایستاد و فرصت زندگی در این نقش را داد. خانم آبیار شما جدا از نبوغتان یک انسان واقعی هستد. نقش فائزه برای من یک مسوولیت بزرگ داشت. فائزه نماینده همه مادرانی است که به جز خوشبختی بچه هایشان آرزوی دیگری ندارند.
امروز در این جمع، مادر نقشی که بازی کردم حضور دارند، ایشان من را دخترم خطاب کرد و مرا به نام فائزه خواند، این بزرگترین جایزه برای من بود.
من با احترام به تک تک کاندیداها، از جمله خانم معتمدآریا که اسطوره من هستند، خانم ژاله صامتی، مهناز عزیزم که می دانم چقدر سختی کشیده و بهنوش جان طباطبایی خسته نباشید می گویم. از هیات داوران تشکر می کنم و ممنونم که فائزه را شایسته جایزه دانستید و در آخر امیدوارم بتوانم امانتدار خوبی باشم.

کد N2085928