با دستگاه بخور آرامش را به پوستتان بازگردانید

زیبایی پوست,خشکی پوست,چین و چروک پوست, دستگاه بخور برای زیبایی پوست, دستگاه بخور برای پوست,دستگاه بخور صورت,پاکسازی و مراقبت از پوست,آرا درما,زیبایی پوست صورت,زیبایی پوست و مو,زیبایی پوست صورت مردان,زیبایی پوست بدن,زیبایی پوست در طب سنتی

زیبایی و مراقبت از پوست امری مهم و اثر گذار برای سلامت ما است و همه ما دوست داریم صورتی زیبا با پوستی سالم و شاداب داشته باشیم.

پوست عضوی خارجی است و به صورت مستقیم از محیط اطراف ما تاثیر می پذیرد. عوامل مختلفی سبب ایجاد چین و چروک بر روی پوست می شوند. خشکی پوست یکی از عوامل اصلی ایجاد چین و چروک و پیری در پوست است و افرادی که دارای پوستی خشک هستند زودتر از افراد دیگر علائم پیری را در پوست خود مشاهده می کنند. از طرفی  استفاده مداوم از کرم ها و لوسیون های مرطوب کننده اغلب مشکل خشکی و خارش پوست را برطرف نمی کند و نمی تواند راه حل مناسبی برای رفع خشکی پوست باشد. همچنین استفاده مداوم و چند بار در روز از این مواد تنها برای دست و صورت و نواحی خارج از لباس امکان پذیر است و نواحی دیگر را پوشش نمی دهد. دستگاه بخور وسیله ای است برای تنظیم و کنترل رطوبت محیط که دو نوع سرد و گرم دارد. این دستگاه با ایجاد رطوبت مناسب در محیط، حسی مطبوع و آرامش دهنده به افرادی می دهد که از خشکی پوست رنج می برند. با استفاده از دستگاه بخور می توان رطوبت محیط را کنترل کرده و در نتیجه رطوبت پوست را حفظ کرد و به نتایج دلخواهی برای سلامت و زیبایی دست یافت.

همانطور که گفتیم، محیط زندگی بر کیفیت پوست تاثیر گذار است و می تواند نقش تعیین کننده ای در این باره داشته باشد. در هر صورت محیط اطراف مرطوب باشد یا خشک، تمیز باشد یا آلوده، سرد باشد یا گرم، تاثیر زیادی بر کیفیت و ظاهر پوست دارد. با توجه به سبک زندگی و شرایط زندگی، امروزه افراد زیادی صبح از خانه به سمت محل کار می روند و  ساعات زیادی در محیطی بیرون از خانه بوده و شب با انواع مواد انباشته شده بر روی پوستشان به خانه باز می گردند. موادی که بر روی پوست جذب می شوند با شستشوی ساده به طور کامل پاک نخواهند شد. این مواد در طول زمان باعث کدر شدن، پیر شدن و از دست رفتن زیبایی طبیعی پوست می شوند. در شهرهای شلوغ که هوا آلوده تر از دیگر نقاط است، این مشکل چند برابر بوده و هر روز میزان زیادی آلودگی و دود بر روی پوست جمع می شود که می تواند  عامل مهمی در پیری و آسیب رساندن به پوست باشد و به سلامت و زیبایی پوست آسیبی جدی وارد کند.
یکی از انواع دستگاه بخور، دستگاه بخور صورت است. این دستگاه برای پاکسازی و مراقبت از پوست به کار می رود. دستگاه بخور صورت همچنین برای برخی بیماری ها نیز مفید بوده و به کار می رود. دستگاه بخور صورت به رفع جوش و لک های صورت کمک کرده و منافذ پوست را باز نگاه می دارد. باز شدن منافذ پوست اهمیت زیادی دارد چرا که باعث  بهبود تنفس پوست و اثرگذاری بیشتر مواد مغذی بر روی آن می شود. علاوه بر این، دستگاه بخور صورت به تسکین و درمان بیماری هایی از قبیل سینوزیت، سرماخوردگی، آنفولانزا و سایر بیماری هایی که مشکلات تنفسی را به وجود می آورند، کمک می کند و در بهبود آنها موثر خواهد بود.
وجود دستگاه بخور در محل کار یا زندگی باعث افزایش کیفیت زندگی می شود. این دستگاه با ایجاد حسی مطلوب و آرامش بخش در طی روز و انجام فعالیت های روزانه می تواند بسیار موثر باشد. همچنین وجود دستگاه بخور درطول شب محیطی مناسب برای تنفس در طول خواب را فراهم می کند. 
کد N2082316