گروه حقوقی آساک، ارائه مشاوره آنلاین و رایگان

وکیل,مشاوره حقوقی,وکیل پایه یک دادگستری,مشاوره حقوقی رایگان,وکیل دادگستری,مشاوره حقوقی تلفنی 24 ساعته,وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی,وکیل پایه یک,وکالت,وکیل حقوقی,مشاوره خانواده تلفنی رایگان,مشاوره حقوقی تلفنی رایگان,مشاوره حقوقی تلفنی,وکیل خانواده,مشاوره با وکیل,مشاوره طلاق,مشاوره رایگان حقوقی,وکیل آنلاین,سایت وکیل,استخدام وکیل,وکیل طلاق,مشاوره حقوقی آنلاین رایگان,گروه حقوقی آساک,وکلای گروه حقوقی آساک

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر بازار و تاثیر نوسان قیمتها بر معاملات‌‌‌، حضور وکیل حاذق برای موفقیت در هر کسب و کاری ضروری است.

همراهی وکیل آشنا و مسلط به انواع دعاوی بازار و چالش‌های پیش رو، نه تنها موجب کاهش ریسک قرارداد‌‌‌ها می‌گردد بلکه باعث بازگشت سریع منابع نیز می شود.


گروه حقوقی آساک
گروه حقوقی آساک  توسط جمعی از اساتید دانشگاه، وکلای پایه یک دادگستری و قضات بازنشسته در سال 1387 تشکیل شد تا بنیانگذار طرح پشتیبانی حقوقی اشخاص، شرکتها سازمانهای دولتی و خصوصی باشد و چالشهای پیش روی هموطنان عزیز را در داخل و خارج از کشور مرتفع نماید.

این گروه توانسته است در مجموعه خویش طی سال های گذشته استانداردهای حرفه وکالت را ارتقاء داده و سطح علمی و فنی این دانش را به پارامتر‌های روز دنیا نزدیک نماید.
از جمله توانایی های این گروه که باعث تمایز از دیگر همکاران می شود می توان به توان تشکیلاتی، نیروی انسانی متخصص و متعهد در کنار رزومه و حسن شهرت قضایی، اشاره کرد.
- مسئولیت پذیری و پاسخگویی در اسرع وقت توسط کارشناسان ارشد حقوقی
- تفکیک پرونده های حقوقی و کیفری و رسیدگی وکیل متخصص و مجرب
- تقدیم لایحه، دادخواست و شکوائیه پس از تأیید کارشناس ارشد متخصص

- مشاوره حقوقی مستمر به مراجعین تا مختومه شدن پرونده و کسر از آمار
- گزارش ماهانه و در صورت نیاز هفتگی از عملکرد وکیل پرونده و گروه

- مشتری مداری و رعایت اصول تشریفاتی و احترام ویژه به وکلا و موکلین

پیشینه ی شغلی وکلای گروه آساک

- نمایندگی حقوقی و قراردادی بانک ها و مؤسسات مالی و اعتباری

- سازمان همیاری شهرداری ها و دهیاری ها
- شرکت های تولیدی و خدماتی
- هولدینگ های ساختمانی و شرکت های پیمانکاری

- وکیل و کارشناس حقوقی ادارات و سازمان ها
- وکالت اشخاص حقیقی و حقوقی

www.asaklaw.comکد N2076001