آفتاب

فراخوان بخش تورهای سیزدهمین جشنواره دوربین.نت منتشر شد

فراخوان بخش تورهای سیزدهمین جشنواره دوربین.نت منتشر شد

تهران-ایرنا- بخش مسابقه تورهای سیزدهمین جشنواره عکس خبری، مطبوعاتی دوربین.نت 18 تا 20 دی ماه 97 ویژه عکاسان استان ها برگزار می شود.

به گزارش روز شنبه ایرنا، در این تورها عکاسان هر روز از ساعت 10 الی 13 عکاسی می کنند و ساعت 17 تا 19 داوری عکس های تور صبح توسط محمد نوروزی، امیر نریمانی و احسان رافتی برگزار می شود.
هر عکاس هر روز با 3 فریم عکس در بخش مسابقه شرکت می کند، در جلسه داوری 90 ثانیه فرصت خواهد داشت تا از عکس های خود دفاع کند و بعد از دفاع به ازای هر فریم عکس یک تا سه امتیاز از هر داور دریافت می کند تا در مجموع هر روز بتواند تا 9 امتیاز برای هر فریم عکس و 27 امتیاز در یک روز از داوران دریافت کند تا وارد جدول رده بندی مسابقه شود.
عکاسی که در طول برگزاری سه روز تور بیشترین امتیاز را دریافت کند در روز جمعه 21 دی ماه 97، ساعت 17 الی 19 در فرهنگسرای شفق نشان، طلایی سیزدهمین جشنواره عکس خبری، مطبوعاتی دوربین.نت را تصاحب خواهد کرد.
با توجه به سهمیه 20 نفره برای تورها از عکاسان متقاضی ثبت نام می شود و اولویت با عکاسان راه یافته به نمایشگاه و عکاسان شرکت کننده در جشنواره دوربین.نت است.
با همکاری اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان برای عکاسان استان ها مهمانسرایی در خیابان کارگر تدارک دیده شده است.

**مقررات جشنواره
*هر عکاس هر روز با 3 فریم عکس در مسابقه می تواند شرکت کند.
*عکاسان بعد از دفاعیه خود دیگر نمی توانند درباره عکس و داوری صحبتی کنند.
* حضور در تورها و اقامت در مهمانسرا رایگان است.
* عکس ها هر روز تا ساعت 16 باید به دبیرخانه جشنواره تحویل داده شود. در غیر این صورت از داوری همان روز محروم خواهند شد.
*عکاسانی که ثبت نام می کنند به معنی قبول تمام قوانین مسابقه است.

** روزهای ثبت نام در جشنواره
*شنبه ۱۵ دی ماه / ویژه عکاسان حاضر در نمایشگاه ویژه عکاسان استان ها
*یکشنبه ۱۶ دی ماه / ثبت نام عکاسان حاضر در نمایشگاه از تهران
*دوشنبه ۱۷ دی ماه / ثبت نام از عکاسانی که به جشنواره عکس ارسال کرده اند. حتی اگر به نمایشگاه راه پیدا نکرده باشند. (تهران و استان ها )
*سه شنبه ۱۸ دی ماه / ثبت نام از عکاسان دیگر ( در صورت داشتن ظرفیت )
عکاسانی که در روز خودشان ثبت نام نکردند می توانند در روزهای آتی نیز ثبت نام کنند و همچنین ثبت نام در تورها از طریق فرم صورت می گیرد.
اسامی عکاسان بخش تور، ساعت حضور و مکان شروع، شب قبل برگزاری تور در سایت اعلام می شود.
این رویداد هنری سه‌شنبه 11 دی ماه در بخش های مسابقه عکس برتر سال، نمایشگاه عکس‌های برتر سال در موضوعات سیاسی، اقتصادی، فرهنگ و هنر، ورزشی، آیین و مذهب، اجتماعی، مجموعه مستند اجتماعی و بخش جنبی زلزله کرمانشاه و جام جهانی روسیه، فیلم مستند و داستانی، نشست‌های ویژه اقتصاد در عکاسی، سخنرانی الهام‎بخش، گفت‌وگو با عکاسان و تورهای عکاسی با موضوعات مختلف در فرهنگسرای سرو افتتاح شد.
علاقه مندان برای دریافت فرم می توانند به آدرس http://doorbin.net مراجعه کنند.
فراهنگ**9031**1418
کد N2051875

اخبار مرتبط

تازه های خبری