تصاویر شهدای حادثه تروریستی چابهار منتشر شد

انفجار بمب چابهار, انفجار در چابهار, حمله تروریستی چابهار, انتحاری چابهار, انفجار بمب در چابهار, حمله تروریستی در چابهار, تروریستی چابهار, حادثه تروریستی در چابهار, انفجار چابهار, انفجار, انفجار امروز چابهار, حادثه تروریستی, حادثه تروریستی امروز چابهار, انتحاری در چابهار, حمله انتحاری چابهار, انفجار در چابهار امروز, حمله تروریستی امروز چابهار, بمب گذاری امروز چابهار, حادثه چابهار, حادثه, حمله تروریستی به چابهار, انفجار چابهار انتحاری, حادثه تروریستی امروز در چابهار, تصاویر حادثه تروریستی چابهار

همشهری آنلاین: تصاویر ستوان دوم داریوش رنجبر و سرباز وظیفه ناصر درزاده از شهدای حادثه تروریستی صبح روز پنجشنبه در چابهار منتشر شد.

به گزارش ایسنا، پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) یک عامل انتحاری اقدام به انفجار بمب داخل خودرویی در یکی از خیابان‌های چابهار کرد که این حادثه چند شهید و مجروح به دنبال داشت.

عامل انتحاری در یک خودرو بمب‌گذاری شده قصد ورود به مقر فرمانداری شهرستان چابهار را داشت که با مقاومت نگهبان روبرو شد. این اقدام در نهایت منجر به شهادت دو تن از نیروهای انتظامی شد. در این حادثه تعدادی از هموطنانمان نیز مجروح شدند.