در تلاشیم شاخص‌های امنیتی را همواره ارتقا دهیم

انتظامی حوادث,سردار حسین اشتری

فرمانده نیروی انتظامی کلانتری‌ها و مراکز انتظامی را ملجاء و مامن امیدی برای مردم عنوان کرد و افزود: معتقدیم برای ارتقاء امنیت باید از ظرفیت مردم برای اجتماعی شدن موضوعات کمک بگیریم .

به گزارش ایلنا، سردار "حسین اشتری" در حاشیه مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی، اظهار داشت: خدا را شاکریم که امروز توفیقی حاصل شد تا در جمع مردم شریف استان، نماینده ولی فقیه، مسئولان نظامی و انتظامی باشیم.

وی افزود: خوشبختانه وضعیت امنیتی مطلوبی در استان حاکم است و در بازدید هایی که حدود ۳ ماه گذشته از مرزهای استان و چند کلانتری داشتیم، امروز روحیه جهادی در کارکنان بیشتر قابل مشاهده است.

سردار اشتری، استفاده از امکانات به روز را در امنیت پایدار مرزها مهم برشمرد و گفت: نیروی انتظامی با اقدامات پیشدستانه همواره در تلاش است تا شاخص ها را ارتقا دهد.

فرمانده ناجا گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی های صورت گرفته اکثر شاخص ها در استان رو به کاهش است و در این راستا ما شاهد کاهش ۲۰ درصدی تصادفات و ۱۵ درصدی تلفات رانندگی نسبت به سال گذشته در استان بوده ایم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور، کلانتری ها و مراکز انتظامی را ملجاء و مامن امیدی برای مردم عنوان کرد و افزود: معتقدیم برای ارتقاء امنیت باید از ظرفیت مردم برای اجتماعی شدن موضوعات کمک بگیریم .

وی، استفاده از تجهیزات و ظرفیت های موجود در کنار آموزش های مناسب را از دیگر اقدامات پلیس برای خدمتگزاری هر چه بهتر به مردم عنوان کرد و افزود: خوشبختانه مردم استان قدردان زحمات و خدمات پلیس هستند و امیدواریم اگر مشکلات جزئی نیز وجود دارد با کمک مردم حل شود.

سر دار اشتری، تجهیزات و امکانات کلانتری‌ها را روز به روز در حال ارتقاء دانست و افزود: امیدواریم هماهنگی و اعتماد بین مردم و کلانتری ها بتواند در ارتقاء و پیشبرد هر چه بهتر ماموریت ها تأثیرگذار باشد.

فرمانده ناجا یکی از برنامه های چند ماهه باقی مانده از سال و سال آینده را هوشمندسازی پلیس در اکثر مأموریت ها عنوان کرد و گفت: استفاده از دوربین در بسیاری از جاده ها توانسته کار ما را برای تسریع و پیشگیری از وقوع جرم تسهیل کند.

کد N2014476