اظهارات آتشین جیم کری درباره ترامپ | تحت فشارم ولی سکوت نمی‌کنم

سینمای جهان 97

همشهری آنلاین: جیم کری بازیگر، کمدین، فیلمنامه‌نویس و نقاش در مصاحبه‌ای از دلایل خود برای مخالفت با ترامپ و فلسفه خود در اهمیت ندادن به عواقب این مشی جسورانه سخن گفت.

به گزارش مهر  به نقل از ایندی‌وایر، جیم کری کمدین و ستاره هالیوود در مصاحبه‌ای از احساسش درباره سیاست سخن گفت؛ از ریاست جمهوری ترامپ و اینکه چرا مخالفت و مبارزه با او امری واجب است.

 دوستداران سینما اگر در سال های اخیر دنبال کننده جیم کری در توئیتر بوده باشند و یا اخبار و حواشی مربوط به او را دنبال کرده باشند از مواضع سیاسی و جهت‌گیری های خاص او خبر دارند.

کری مخالف تمام عیار رییس جمهوری کنونی آمریکا و سیاست های اوست. کری ضدیت خود را نه فقط با جملات آتشین که با نقاشی‌های حساسیت برانگیزش نیز ابراز می‌کند با این حال تمام افراد نزدیک به او با این مدل ابراز عقیده موافق نیستند.

او در این باره در مصاحبه خود با وبسایت ولتوره گفته است: خیلی جالب است! من از وقتی که شروع به چرخیدن در توئیتر کردم در دردسر افتاده‌ام، چون صادق و روراست هستم و این بدترین چیز در توئیتر است!

کری ادامه داد: این یک مقداری ترسناک است و حالا که کار به مسایل سیاسی رسیده من را به یک فعال سیاسی تبدیل کرده است. فشار زیادی از طرف مدیرم روی من است که این کار را نکن، آن کار را نکن، با این چیزها خراب‌کاری نکن، مردم دوستت دارند و اگر راجع به مسایل سیاسی حرف بزنی نصف طرفدارانت را از دست می‌دهی و من جواب دادم «بگذار از دست بدهم!»، هر کسی باید راهش را برود و از صلح و حقیقت بگوید و این کاری است که من انجام می دهم.