شرکت خدماتی مراقبتی پرستاری شکوفایی

شرکت خدماتی مراقبتی پرستاری, شرکت خدماتی نظافتی, مراقبت از سالمندان, مراقبت از سالمندان در منزل, پرستاری در منزل, مراقبت از سالمند و بیمار, کلیه خدمات نظافتی, خدمات نظافتی منزل, نظافت آپارتمان ها, نظافت مجتمع های مسکونی, نظافت راه پله ها, شرکت خدماتی نظافتی شکوفایی شیراز, پرستاری از کودک, مراقبت و پرستاری از کودک شیراز, مراقبت و پرستاری سالمند شیراز, پرستاری,مراقبت از بیمار, مراقبت از بیمار در منزل,مراقبت و پرستاری از بیمار در بیمارستان

شرکت خدماتی مراقبتی پرستاری شکوفایی با دو شعبه در شیراز - ارائه کلیه خدمات مراقبتی پرستاری و مراقبت از کودک و سالمند در تمامی مناطق شهر شیراز

مراقبت از سالمندان
تحقیقات متعدد ثابت کرده است که بیشتر سالمندان ترجیح می دهند تا در خانه های خود و به صورت مستقل زندگی کنند . این شکل از زندگی علاوه بر افزایش میزان رضایت سالمندان ، باعث می شود وضعیت سلامتی آن ها بهبود یافته و کمتر با مشکلات ناتوان کننده رو به رو شوند . برای نمونه  درسالمندانی که نیازمند مراقبت های ویژه برای بیماری دمانس (dementia)هستند  ، زندگی در یک محیط آشنا از بسیاری جهات مفید است و اگر به خانه سالمندان  منتقل شوند نیاز به یادگیری و انطباق با فضای جدید ، روند درمان ایشان را با مشکل مواجه می کند ؛اما متاسفانه گاهی اطرافیان افرادی که برای زندگی روزمره خود نیاز به حمایت و کمک دیگران دارند ، از گزینه هایی غیر از خانه سالمندان ، اطلاعات کافی در دست ندارند .

خدمات پرستاری در منزل، پرستاری و مراقبت شخصی را در خانه ها ارائه می دهد که در بیمارستان معمولی ارائه می شود اما با این تفاوت که توجه به بیمار نسبت به بیمارستان بسیار بیشتر است و با محبت و پیوند عاطفی در کنار خانواده‌ی بیمار تلفیق می شود.
امور مراقبتی که از طریق پرستاری در منزل توسط خدمت گزاران در این شغل ارائه می شود با دقت بسیار بالایی تحت کنترل قرار دارد و به این ترتیب شما نباید نگران کیفیت خدمات ارائه شده توسط پرستار خانگی باشید.
امروزه مردم درک بهتری نسبت به این خدمات که عمدتا بصورت یک مراقبت پرستاری ماهرانه است، دارند در حالی که اصطلاح پرستاری در منزل به امور مراقبتی غیر پزشکی مانند مراقبت شخصی، همراهی، یاری و نظارت بر افراد نیز اشاره دارد.
بیشتر افرادی که به سراغ خدمات پرستاری در منزل می روند معمولا با هدف پرستاری از بیمار آن را انتخاب می کنند. خدمات پرستاری در منزل با این هدف معمولا شامل مراقبت از زخم های جراحی، تزریق داخل وریدی، اهمیت به تغذیه بیمار، درمان های توانبخشی و نظارت بر بیماری های جدی و اهمیت به وضعیت سلامتی فرد می باشد.

مزایای پرستاری در منزل
مزایای امور مراقبتی پرستاری در منزل بسیار زیاد است. پرستاری و مراقبت در خانه علاوه بر اینکه راحت تر از بستری شدن در بیمارستان یا تحمل خانه های سالمندان است، به افراد کمک می کند تا زودتر بهبود پیدا کنند و در محیط دلخواه خود روز های زندگی را سپری کنند. این امر بخصوص در مراقبت از سالمندان بسیار حائز اهمیت است چرا که راحتی قابل توجهی را برای آن ها به ارمغان می آورد.
به واسطه این امور مراقبتی، افراد همچنین از مراقبت های بهداشتی بهتری برخوردار خواهند بود.
مدیریت مصرف دارو ها و رعایت رژیم غذایی از دیگر مزایای پرستاری در منزل است.
این پرستاران، در منزل به طور منظم همه شرایط بیماران و سالمندان را چک می کنند تا از وضعیت بهبود و سلامت آن ها اطمینان حاصل شود.
جالب است بدانید که حضور این پرستاران در کنار افراد به آن کمک می کند تا بر استرس ها و اضطراب های خود کنترل داشته باشند و به نوعی قوت قلبی برایشان است.
مشاوره رایگان از ما تصمیم از شما حتی اگر قصد همکاری با ما ندارید.
شرکت خدماتی مراقبتی پرستاری شکوفاییشرکت خدماتی مراقبتی پرستاری شکوفایی با دو شعبه در شیراز - ارائه کلیه خدمات مراقبتی پرستاری و مراقبت از کودک و سالمند در تمامی مناطق شهر شیراز

بهترین خدمات پرستاری در منزل توسط شرکت خدماتی شکوفایی
طرح مراقبت های ویژه  تخصصی که جهت پرستاری و مراقبت از سالمند و بیمار توسط پرستاران شرکت خدماتی شکوفایی ارائه می شود، بسیار حرفه ای و رضایت بخش است. شرکت خدماتی شکوفایی با دارا بودن شعب مختلف آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در نقاط مختلف شیراز خواهد بود.
شما می توانید بهترین خدمات پرستاری در منزل را توسط شرکت خدماتی شکوفایی دریافت نمایید در حالیکه مناسب ترین هزینه را می پردازید. شما می توانید با آماده سازی یک لیست تماس اضطراری و فهرستی از وظایف مورد انتظار، آن ها را در اختیار پرستار خانگی قرار دهید و دیگر نگران هیچی نباشید.
شماره ی ثبت 19349 / با مجوز رسمی و تحت پوشش اتحادیه
با قریب به ۱۵سال سابقه با کادری مجرب و مطمئن

شرکت خدماتی نظافتی شکوفایی شیراز با خدماتی نظیر :
نگهداری و مراقبت از کودک به صورت نیمه وقت و شبانه روزی پرستاری و مراقبت از سالمند و بیمار به صورت نیمه وقت و شبانه روزی، اعزام مراقب و همراه بیمار به بیمارستان، کلیه خدمات نظافتی منزل - نظافت آپارتمان ها - نظافت مجتمع های مسکونی - نظافت راه پله ها
 کلیه ی نیروهای اعزامی این شرکت تحت پوشش بیمه حوادث می باشند.
شعبه 1 : شیراز ، شهرک گلستان ، فلکه ی دوم ، جنب بانک صادرات ، ورودی آپادانا
تلفن : 07136204302 - 07136222100
همراه : 09170227071 - 09300027071

شعبه 2 : شیراز ، ملاصدرا ، نبش کوچه ۴ ، طبقه ی چهارم ساختمان پزشکی ملاصدرا
تلفن : 07136472790 - 07132332544 - 07132356569
همراه : 09304995570 - 09039407071

ضمناً با کلیه ی شماره های همکاران در دو شعبه ، می توانید از طریق واتس اپ در تماس باشید .
پشتیبانی از طریق واتس اپ و تلگرام : 09303008829
 آدرس سایت شرکت خدماتی شکوفایی شیراز : www.shekufaee.com
کد N2012452