نیوشا ضیغمی و جمعی از هنرمندان در پردیس ملت

نیوشا ضیغمی, کامبیز دیرباز, اکران مردمی, پردیس ملت, گرگ بازی, فیلم سینمایی, علی مصفا, متین ستوده, زلزله کرمانشاه, فرهنگی, صبا عربزاده

شامگاه 26 آبان ماه فیلم گرگ بازی با حضور جمعی از بازیگران و هنرمندان در پردیس خانه ملت اکران شد.

به گزارش صبا عربزاده خبرنگار آفتاب آنلاین، شامگاه 26 آبان ماه فیلم گرگ بازی با حضور جمعی از بازیگران و هنرمندان در پردیس خانه ملت اکران شد.
یکسال از زلزله کرمانشاه گذشت اما قلب‌های ما هنوز از این داغ زخمی است. هنوز با شروع فصل سرما و آمدن پاییز سرد این زخم سر باز می‌کند و هنوز داغ است. سال گذشته در همین روزها بود که دیوارهای کرمانشاه لرزید و خیلی از هموطنان عزیزمان را در داغ عزیزان‌شان فرو برد اما این اول ماجرا بود. بعد از شوک اولیه‌ی زلزله، بازماندگان حادثه وقتی به دوربرشان نگاه کردند خانه‌ها  را ویران یافتند. علاوه بر نابودی وسایل زندگی تقریبا تمامی امکانات زندگی را نیز از دست دادند. اگر چه همان پارسال مردم ایران هر چه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند هرکس با هر چه در حد بضاعتش بود به یاری هموطنش شتافت. حتی در حد یک پتو، کمک‌های نقدی، رساندن کانکس به بی‌خانمان‌ها، برپایی آشپزخانه صحرایی و ... . یادم هست خیلی‌ها آستین‌ها را بالا زند تا به کمک‌شان بشتابد، نمیدانم آیا توانست یا نه، اما می‌دانم ما ایرانی‌ها در غم همدیگر هستیم  در مصیبت‌های بزرگ. اگرچه ممکن است در رانندگی عصبانی شویم و به هم بد بگوییم اما وقتی مصیبت به معنای جنگ و زلزله دامن ملت‌مان را بگیرد دستان هم را می‌گیریم و رها نمی‌کنیم. شامگاهی گذشته به یادبود واقعه‌ای، هنرمندان عزیز مردمی دور هم جمع شدند تا یادآوری کنند که مشکلات مردم کرمانشاه هنوز هست و هنوز مردم این ناحیه از آسیب‌های وارده در رنجند. یک مشکل دیگری هم که ما ایرانی‌ها داریم آن است که با شور کمک می‌کنیم و هستیم اما متاسفانه زود فراموش می‌کنیم که البته شاید این خصلت افکار عمومی است و رسالت رسانه و چهره‌های سرشناس هم در این است که هر از گاهی به خاطر بیاورند و گوشزد کنند.
کامبیز دیرباز از چهره‌های سرشناس عالم سینما و هنر است که این رسالت را با کمال میل انجام داد. وی به عنوان سخنگوی کودکان بدسرپرست و بی سرپرست استان کرمانشاه به روی صحنه رفت و میکروفن را در دست گرفت. در ابتدا از حضور همه هنرمندان و عزیزانی که به خاطر حمایت از این کار نیک دور هم جمع شده بودند تشکر کرد و گفت: «من از همان وقتی که این مصبیت رخ داد اخبارش را از طریق رسانه‌ها دنبال می‌کردم اما از اول مهر ماه امسال همکاری خودم را با تیم  حمایت از کودکان بدسرپرست و بی سرپرست ناحیه کرمانشاه شروع کردم. لازم است اینجا ابتدا از حاج حسین  تشکر کنم که پارسال وقتی زلزله رخ داد با پسرش در سامرا بود اما همان موقع راهش را از زیارت تغییر داد و به کرمانشاه رفت و تا همین الان خودش، پسرش و تیمش در آنجا مشغولند. وی در ادامه گفت: آن منطقه به خیلی چیزها نیاز دارد اما ساختن مدرسه از همه واجب تر است. تصمیم داریم تا به کمک شما کلنگش را بزنیم. تمامی شما عزیزان که از طریق فضای مجازی کمک کردید حتما از تک تک مراحل کار مطلع خواهید شد.
بازیگر نقش میکائیل، در ادامه از تمامی هنرمندان خواست تا به روی صحنه بیایند. از چهره‌های مشهور حاضر در جمع میتوان به نیوشا ضیغمی، مارال فرجاد، سهیلا گلستانی، مهسا علافر و متین ستوده اشاره کرد.
کامبیز دیرباز بیان کرد: این عزیزان که اینجا جمع شدند را به زحمت برای یک پروژه کاری می‌توانیم گرد هم بیاوریم اما به خاطر مردم‌شان و این کار خیر همگی با اخلاص و کمال میل آمدند.
بعد نوبت به نیوشا ضیغمی رسید و عنوان کرد: ابتدا تشکر می‌کنم از کامبیز دیرباز عزیز و ممنون به خاطر اینکه این جمع را تا به اینجا هدایت کردی. من خودم یک رگ کُرد دارم و در این زمینه عرقِ بیشتری هم دارم. امیدورام به کمک هم بتوانیم کاری انجام دهیم. نیوشا ضیغمی خاطر نشان کرد: مردم ما به شادی بیشتری احتیاج دارند. من اینجا می‌خواهم یک مطلب دیگری را هم بگویم . چندی پیش در فضای مجازی ویدویی دیدم در مورد یک گروه موسیقی دوره گرد رشتی که با آنها رفتار بسیار بدی شده بود می‌خواستم بگویم در هیچ کتاب دینی گفته نشده که با کسی باید اینچنین رفتار کرد و با چنین خشونتی برخورد کرد.
متین ستوده هم از حضور مردمی برای برنامه اظهار خشنودی و از کامبیز دیرباز به خاطر برادری و رفاقتش تشکر کرد. از دیگر چهره های سرشناس حاضر می‌توان به خانم قهرمان کاراته ایران هم اشاره کرد در ادامه هنرمندان دیگری هم به ایراد سخنرانی پرداختند. در پایان کامبیز دیریاز از عباس نظام دوست کارگردان و بازیگران فیلم که در جمع حضور داشت تشکر ویژه کرد و خطاب به حاضران در سینما گفت: روز اول هفته با همه ی گرفتاری‌هایتان آمدید. شما با مخاطبان دیگر سینما متفاوت هستنید.
کد N2011840