فروشگاه آنلاین پرشین بارکد

فروشگاه آنلاین پرشین بارکد, فروشگاه آنلاین , شرکت رایان پردازان پیشرو , تجهیزات فروشگاهی

شرکت رایان پردازان پیشرو با نام تجاری پرشین بارکد می کوشد جامع ترین مرجع آموزش ماشین های اداری و تجهیزات فروشگاهی باشد.

شرکت رایان فرزان پیشرو با نام تجاری پرشین بارکد با چشم انداز ایجاد نوآوری در نحوه عرضه، آموزش و شناساندن تجهیزات فروشگاهی و ماشین های اداری و معرفی نرم افزارهای این حوزه، تلاش می کند با ارتقا سطح عمومی دانش این صنعت در بین مردم و فعالین کسب و کارها، ارائه کننده بهترین محصولات نرم افزاری و سخت افزاری به صورت آنلاین باشد.
از جمله محصولات ما به چاپگر صدور فیش، بارکد خوان و چاپگر برچسب می توان اشاره کرد که در زیر مختصر به توضیح آن پرداخته ایم.

چاپگر صدور فیش

فیش پرینترهای حرارتی  به دو نوع  پرینتر حرارتی مستقیم و پرینتر انتقال حرارتی غیر مستقیم  تقسیم می شوند. یکی از نکات مهم هنگام خرید فیش پرینتر دقت به پورت دستگاه است.بارکدخوان به صورت خاص برای خواندن بارکد بروی کالاهایی طراحی شده است که این بارکدها در سطح غیر صاف و یا مخدوش چاپ شده است و در انواع و مدل های مختلف قابلیت بالایی در خواندن بارکد دارد و البته به خاطر نوع طراحی و جنس abs پلاستیک آن در مقابل ضربه و یا سقوط استقامت آنها متفاوت است.


چاپگر برچسب

لیبل پرینتر پرینتری است که جهت چاپ لیبل و بارکد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه ها در مدل های مختلف دارای درگاه‌های ارتباطی USB و SERIAL هستند و قابلیت چاپ بر روی انواع لیبل های کاغذی، حرارتی، پی‌وی‌سی و متال را دارا می باشند که بر حسب مدل به دو روش چاپ با ریبون و بدون ریبون بصورت حرارتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کد N2010704