هفته ۷ لیگ برتر والیبال؛ شکست پیکان در خانه

ورزشی

همشهری آنلاین: هفته هفتم لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری ۶ مسابقه پیگیری شد و تیم پیکان در خانه مقابل گنبد شکست خورد.

به گزارش سایت باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری ۶ مسابقه هفتمین هفته خود را سپری کرد. این هفته تیم‌های شهرداری ورامین، شهرداری گنبد، شهروند اراک، شهرداری تبریز، پیام مشهد و کاله آمل مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

در تهران و در خانه والیبال تیم های رده دوم و سوم جدول به مصاف هم رفتند که در پایان تیم شهرداری گنبد موفق شد با حساب ۳ بر ۲ در یک جدال تماشایی و پربرخورد و مهیج در حضور هواداران پرشور گنبدی مقابل پیکان به پیروزی رسیده و یک برد دیگر را بعد از شکست سایپا در تهران تصاحب کند.

تیم شهروند اراک اما تیم شگفتی‌ساز هفته هفتم بود که موفق شد با حساب ۳ بر ۲ مقابل تیم پرستاره خاتم اردکان به برتری رسیده و به یک پیروزی بزرگ دست پیدا کند.

شهرداری ارومیه در ادامه ناکامی‌های خود این بار مقابل همتای تبریزی خود، شهرداری تبریز تن به شکست داد تا وضعیت بحرانی این تیم ادامه پیدا کند. تبریزی‌ها اما با این برد توانستند کمی به جایگاه خود در جدول مسابقات سر و سامان دهند.

تیم پیام مشهد در تهران مقابل تیم عقاب نهاجا به برتری ۳ بر ۰ رسید و کاله آمل با همین نتیجه دورنای ارومیه را از پیش رو برداشت.

  • نتایج کامل هفته هفتم لیگ برتر والیبال: