نوربخش باعث تحول در سازمان تامین اجتماعی شد

روابط کار,محمود واعظی,نوربخش باعث تحول در سازمان تامین اجتماعی شد

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: تخصص و کارهایی که نوربخش در سازمان تامین اجتماعی انجام داد هرگز از یاد نخواهد رفت.

محمود واعظی (رئیس دفتر رئیس جمهور) در حاشیه مراسم تشییع سیدتقی نوربخش و عبدالرحمان تاج‌الدین با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی این دو مدیر باسابقه گفت: سیدتقی نوربخش مدیری بود که بسیار فعال و کاردان بود و بسیار باهوش و پرتلاش بود که توانست سازمان تامین اجتماعی را متحول بکند.

وی ادامه داد: در بیش از پنج سالی که نوربخش مدیریت سازمان تامین اجتماعی را برعهده داشت، من با ایشان در ارتباط و شاهد بودم او چه نوآوری‌ها و ابتکاراتی را در این سازمان انجام داد و به خصوص در یک سال و نیم گذشته تلاش‌های پرثمری ارائه کرد.

وی با اشاره به تلاش‌های نوربخش در راه خدمت به کارگران گفت: او تلاش داشت تا با بالا بردن بهره‌وری زیرمجموعه‌های سازمان تامین اجتماعی، وضعیت زندگی و معیشت کارگران و بازنشسته‌ها را بهتر و متحول کند و  کارهای خوبی نیز در این مسیر انجام داد.

وی با اشاره به اینکه نوربخش مدیر مردمی بود، افزود: تخصص و کارهایی که نوربخش در سازمان تامین اجتماعی انجام داد هرگز از یاد نخواهد رفت و امروز از دست دادن نوربخش و تاج‌الدین برای ما بسیار ناراحت کننده است.

وی ادامه داد: امیدوارم عملکرد نوربخش و تاج‌الدین سرمشقی برای سایر مدیرانی باشد که امروز هستند و می‌بینند که زندگی چقدر کوتاه است و باید ما در این زندگی کوتاه از هر فرصتی برای خدمت استفاده کنیم.

کد N2009885