جزئیات حمله دستیار کارلوس کی‌روش به یک خبرنگار و به کار بردن الفاظ رکیک

فوتبال,تیم ملی کارلوس کی‌روش,تیم ملی

همشهری آنلاین: دستیار اول سرمربی تیم ملی با حرکتی زشت اجازه نداد مربی دروازه‌بانان ایران پاسخ یک خبرنگار را بدهد و به او حمله‌ور شد.

ورزش سه در حالی که از همواره از حامیان درجه یک کارلوس کی‌روش و کادر فنی تیم ملی بوده است نوشت: دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی ایران و ترینیداد و توباگو در حالی با پیروزی یک بر صفر شاگردان کارلوس کی‌روش به پایان رسید که برخلاف سرد بودن بازی و هوای مسابقه که به جز درگیری‌های میانه زمین هیچ اتفاق خاصی به همراه نداشت، در پایان با جنجال عجیبی همراه شد.

کارلوس کی‌روش و دستیارانش طی روزهای اخیر و همزمان با آغاز اردوی جدید تیم ملی با خبرنگاران ایرانی مصاحبه‌ای نداشتند؛ همچنین سرمربی تیم ملی که روز گذشته نیز در نشست خبری قبل از دیدار برابر ترینیداد و توباگو شرکت نکرد، امشب هم در پایان این مسابقه دوستانه پاسخگوی اصحاب رسانه‌ای که در سالن کنفرانس منتظرش بودند، نشد تا بی‌احترامی و بی‌اعتنایی او به خبرنگاران ایرانی همچنان ادامه داشته باشد.

اما ماجرای بی‌توجهی کادر فنی تیم ملی به اینجا ختم نشد و در حالی که خبرنگار "ورزش سه" قصد داشت در زمان عبور مربیان ایران از میکسدزون ورزشگاه آزادی، مصاحبه‌ای ویدئویی با الکساندر لوپز مربی دروازه‌بانان ایران داشته باشد و سؤالی از وی بپرسد، با واکنش تند و زشت اوسیانو کروز، دیگر مربی تیم ملی مواجه شد.

شایعه‌ای در روزهای اخیر پیرامون مُشت‌های گره کرده از خوشحالی الکساندر لوپز، مربی تیم ملی ایران پس از تساوی پرسپولیس برابر کاشیما آنتلرز ژاپن و ناکامی شاگردان برانکو در رسیدن به جام در لیگ قهرمانان آسیا، در رسانه‌ها مطرح شده بود که همین مسئله موجب شد تا خبرنگار ما از این دستیار کی‌روش راجع به این اتفاق پرسشی داشته باشد.

اما پس از سوالی که دوربین "ورزش سه" از لوپز پرسید، اوسیانو کروز به خبرنگار ما حمله‌ور شد، تلفن همراه او را گرفت و پرتاب کرد ولی قائله همین جا به اتمام نرسید و مربی تیم ملی به مدت یک دقیقه مشغول فحاشی و استفاده از الفاظ زشت علیه خبرنگار ما شد؛ در همین حین نیز مارکار آقاجانیان به خبرنگار ما عنوان کرد که وقتی مربیان تیم ملی مصاحبه نمی‌کنند چرا از آنها فیلم می‌گیرد.

در حالی که با میانجی‌گری افراد حاضر در صحنه خبرنگار ما به تونل خروجی ورزشگاه و اوسیانو کروز به داخل اتوبوس تیم ملی هدایت شده بود، مجددا نزدیک بود درگیری جدیدی اتفاق بیافتد.

زمانی که کروز دوباره خبرنگار "ورزش سه" را دید، اتوبوس تیم ملی را متوقف کرد و قصد داشت از اتوبوس خارج شود که بازیکنان تیم ملی اجازه ندادند دامنه این اتفاق گسترده‌تر شود.

کی‌روش و دستیارانش بارها در مدت حضور در ایران نسبت به خبرنگاران ایرانی بی‌اعتنایی‌های زیادی داشتند ولی در هفته‌های اخیر این موضوع در آستانه جام ملت‌های آسیا شدت بیشتری گرفته که بدون شک این اتفاق نمی‌تواند به سود ملی پوشان فوتبال ایران باشد و از سوی دیگر فدراسیون فوتبال ایران نیز هیچ واکنشی به این رفتارها از سوی مرد پرتغالی نشان نداده است.

ویدئوی این خبر توسط خبر ورزشی منتشر شده است.