پیام تسلیت فرمانده ناجا به مناسبت شهادت سیدنورخدا موسوی

انتظامی حوادث,سردار اشتری

فرمانده ناجا در پیامی شهادت مظلومانه جانباز نیروی انتظامی سید نورخدا موسوی را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری در پیامی شهادت نیروی انتظامی سید نورخدا موسوی را به محضر فرمانده معظم کل قوا، عموم ملت شهیدپرور ایران، کارکنان ناجا و خانواده معزز وی تبریک و تسلیت گفت.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: در شب رحلت جانسوز پیامبر مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و سبط اکبرش امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت، سید نورخدا موسوی جانباز سرافراز نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در آغوش معبود خود آرام گرفت و بر خیل عظیم یاران شهیدش پیوست و اشک غبطه بر دیدگان همه آرزومندان فیض عظیم شهادت جاری شد. نورخدا از جانبازان سرافراز نظام مقدس اسلامی بود که در درگیری با اشرار در شرق کشور برای حفاظت از کیان وطن مجروح شد و حدود ۱۰ سال رنج زمینی در حالی که در کما بود اما تعالی معنوی را با صبوری پشت سر گذاشت و این آزمون سخت بندگی را طی کرد و به مقام شامخ شهادت نائل شد. بدون شک یاد این شهید والامقام در قلب‌ها جاوید و راهش ادامه خواهد داشت. 

فرمانده ناجا ادامه داد: دشمنان بدانند روح آزادگی در کالبد تمام جوانان این مرز و بوم با نظر لطف سیدالشهدا امام حسین(ع) دمیده شده و همه ما به عنوان سربازان امام عصر(عج) و مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی)، اجازه تعرض و دست یازی به ذره ای از خاک ایران اسلامی را به کسی نخواهیم داد. 

وی افزود: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به داشتن این گنج‌های عظیم معنوی به خود می‌بالد. بدون تردید خون پاک وی و دیگر شهدای والامقام این مرز و بوم عزم ما را در صیانت و پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و مرزهای این خاک پاک راسخ‌تر کرده و دشمنان بدانند هرگز خون‌های پاک و مطهر این شهدا به هدر نخواهد رفت.

کد N2003313