تصاویر دیده نشده از حیات‌وحش در هفته‌ سوم اکتبر ۲۰۱۸

تصاویری از حیات‌وحش, حیات‌وحش

از تارعنکبوت 1000 متری در یونان تا مار آبی در حال صید سمندر آبی، بخشی از تصاویر بکر و دیده نشده هفته سوم اکتبر 2018 از نگاه گاردین است که باهم می‌بینیم.

خبرآنلاین: «David Herasimtschuk» برنده جایزه عکاسی حیات‌وحش 2018 آمریکا تصویری از صحنه شکار سمندر آبی توسط ماری در رود تلیکو در تنسی انداخته که بی‌نظیر است.


برگ تنها روی درختی در کوهستان «کاهلر آستن» در غرب آلمان


شاه بلوط‌ها روی زمین در ریچموند پارک در لندن / منع استفاده از محصولات طبیعی موجود در پارک‌های سلطنتی، طرفداران این نوع میوه‌ها را خشمگین کرده است.


«چرخ ریسک سر آبی» یا Cyanistes caeruleus در 20 کیلومتری شمال بوداپست مجارستان در منطقه پوماز، در حال حمام گرفتنایندری مرموز ماداگاسکار حاصل تکامل 19 میلیون ساله پستانداران درختی در حال انقراض است.کبوتر کوهستانی نیوزیلند / Kereru در حال خوردن میوه Guavaپنگوئن و بچه‌ها در Spigot Peak با چشم‌انداز ساحل Orne در قطب جنوب / تنگه Gerlache  منطقه بکر برای تحقیقات و مستندسازی حیات‌وحش در قطب جنوب محسوب می‌شود.تحقیقات گسترده آمریکایی‌ها درباره خفاش‌ها برای درک خواب زمستانی آن‌ها شروع‌شده است. گفتنی است طاعون بزرگی منطقه آمریکا و کانادا را در برگرفته و بسیاری از خفاش‌ها را به نابودی کشانده است.گراز دریایی روی یک‌تکه یخ در حال استراحت در دریای چاکی در آلاسکا / بعد از اعلام شکایت از سوی نهادهای مدنی دولت فدرال آلاسکا تصمیم خواهد گرفت که آیا گراز دریایی حیوانی در حال انقراض است یا نه. اگر این موضوع تائید شود، دولت باید تسهیلات ویژه برای حمایت از آن‌ها را به اجرا بگذارد.غازهای سفیدچهره در اسکاتلند در حال ورود به مناطق جنوبی هستند. هر پاییز آن‌ها از قطب شمال به‌سوی مناطق گرم‌تر مهاجرت می‌کنند.این درخت در آبرفورد لیدز به‌عنوان درخت سال در انگلیس انتخاب‌شده است. این درخت از 100 سال پیش به چنین شکلی درآمده است.

عکسی از مارسل ون اوستن برنده بهترین عکاس حیات‌وحش 2018 / میمون طلایی کوهستان کینلینگ چین


تار 1000 متری نزدیک دریاچه ویستونیدای یونان. گرمای بی‌سابقه جمعیت عنکبوت‌ها را افزایش داده است.


مترسک مدرن در آسام هند« David Herasimtschuk» برنده مسابقه عکاسی حیات‌وحش 2018 . مار آب‌های شمالی در رود تلیکو در تنسی در حال به دام انداختن سمندر آبی است.رایدر دِوُویی 19 ساله و ماهی 200 پوندی در آبهای سن دیه گوی کالیفرنیا


«سبز قبای هندی» در حال پرواز بر فراز منطقه فاتح‌پور جهان آباد در ایالت اوترپرادش
کد N1990974