تشریح برنامه‌های نهمین کنگره حزب اراده ملت در روز جمعه/ از ترمیم شورای مرکزی تا رونمایی از نشریه‌ حزب

سیاست داخلی,حزب اراده ملت

سخنگوی حزب اراده ملت تاکید کرد: نهمین کنگره سراسری حزب اراده ملت روز جمعه بیست و هفتم مهرماه در دو بخش عمومی و اختصاصی برگزار خواهد شد.

پیام فیض مسئول روابط عمومی حزب اراده ملت در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا گفت: نهمین کنگره سراسری حزب اراده ملت روز جمعه بیست و هفتم مهرماه در دو بخش عمومی و اختصاصی برگزار خواهد شد. بخش عمومی این کنگره که برای حضور عموم نیز آزاد است از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر خواهد بود و بخش اختصاصی کنگره از ساعت ۱۳ تا ۱۵ برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: این کنگره با شعار توسعه درون‌زا، مردم سالاری اجتماعی و همبستگی ملی برگزار خواهد شد.

این عضو حزب اراده ملت با بیان اینکه در بخش عمومی این کنگره پنج سخنران در چهار حوزه سیاسی، اقتصادی، محیط زیست و بین‌الملل خواهیم داشت، عنوان کرد: سخنران‌های حوزه سیاسی محمود صادقی و اعظم طالقانی، سخنران حوزه اقتصادی حسین راغفر، سخنران حوزه محیط زیست محمد درویش و سخنران حوزه بین‌الملل داوود هرمیداس باوند خواهند بود.

وی خاطرنشان کرد: ما در بخش اختصاصی کنگره دو برنامه خواهیم داشت که یکی انتخابات و ترمیم شورای مرکزی است که این انتخابات مربوط به جایگزینی سه عضو شورای مرکزی و یک عضو بازرس شورای مرکزی خواهد بود. همچنین رونمایی از نشریه‌ اراده ملت که چهار شماره از آن تا به حال منتشر شده و ارائه مانیفست حزب از دیگر برنامه‌های بخش اختصاصی این کنگره است.

کد N1985979