راهکاری که قیمت هتل‌ها را پایین نگه داشت

صنعت گردشگری و هتلداری, صنعت گردشگری ایران, اسنپ‌ تریپ, رزرو آنلاین هتل , رزرو آنلاین بلیط هواپیما , بلاگ اسنپ تریپ, تخفیف هتل

در چند ماه اخیر نوسانات نرخ ارز روی بیشتر کالاها و خدمات سایه انداخته و صنعت گردشگری نیز از آن مستثنی نبوده است.

در چند ماه اخیر نوسانات نرخ ارز روی بیشتر کالاها و خدمات سایه انداخته و صنعت گردشگری نیز از آن مستثنی نبوده است. کاهش میزان سفرها و کاهش ضریب اشغال هتل‌ها، از جمله تهدیدهایی‌ست که به دنبال افزایش قیمت‌ها، صنعت گردشگری و هتلداری را در ایران تحت تاثیر قرار داده است.
صرف نظر از دلایل اقتصادی و سیاسی، نوسان کنونی قیمت ارز در بازار آزاد، پیامدهای اقتصادی زیادی را به دنبال داشته، آنقدر که تهدیدی برای صنعت گردشگری ایران به حساب می‌آید و برخی از هتلداران را مجبور به دریافت ارز خارجی از گردشگران سایر کشورها کرده است.
برخی معتقدند دو نرخی شدن، باعث نارضایتی گردشگر می‌شود و در شرایط کنونی که تعداد گردشگران کم شده، باید به سمت سیاست‌هایی رفت که گردشگران بیشتری به ایران سفر کنند. برخی نیز چاره حل بحران را استفاده از ارز دیجیتالی یا همان ارز الکترونیک می‌دانند.
اما در مورد گردشگران داخلی قضیه تا حدودی متفادوت است. به عقیده بسیاری از کارشناسان، گردشگران داخلی در شوک افزایش قیمت‌ کالاهای اساسی و دو نرخی شدن ارز به سر می‌برند و سفر رفتن برایشان درجه اولویت کمتری دارد و بسیاری از آنها ترجیح می‌دهند خرج سفر را صرف هزینه‌های دیگر کنند.اما برخی از شرکت‌های خدمات آنلاین هم هستند که با پایین‌ آوردن قیمت‌ها سعی کرده‌اند، نوسانات نرخ ارز را کنترل کنند تا افزایش قمیت‌ها به مشتریانشان کمترین فشار را وارد کند و اسنپ تریپ هم یکی از آنهاست. اسنپ‌ تریپ رزرو آنلاین هتل و بلیط هواپیماست و در کمپینی به نام سه شنبه سوری، هتل‌های سراسر ایران را با بیشترین و بالاترین تخفیف‌ها عرضه می‌کند. در حقیقت در این کمپین  قیمت رزرو هتل های داخلی  تغییری نکرده و کاربران می‌توانند تخفیف بیشتری نسبت به سایر روزهای هفته برای رزرو هتل دریافت کنند.
اسنپ تریپ، کامل‌ترین مرجع انواع اقامتگاه‌ های ایران است و اطلاعات بیش از 800 اقامتگاه داخل ایران در آن وجود دارد. از هتل‌های‌ پنج ستاره و لوکس گرفته تا معمولی‌ترین متل‌‌ها و حتی پانسیون و خانه‌های تاریخی. هرکدام از این اقامتگاه‌ها در اسنپ تریپ صفحه‌ مخصوص داشته و تمام اطلاعات لازم، ویژگی‌ اتاق‌ها و همینطور فاصله‌ هتل با نقاط مهم شهر در آن درج شده است. همچنین در بلاگ اسنپ تریپ اطلاعات مناسبی درباره سفر به شهرهای مختلف وجود دارد.
یکی از مهمترین ویژگی‌های مورد توجه کاربران در موارد مختلف، قیمت تمام شده نهایی است و مزیت اصلی این سرویس نیز ارزان بودن هزینه رزرو و داشتن تخفیف هتل ها از طریق آن است، چراکه اسنپ تریپ قراردادهایی را با هتل‌ها منعقد کرده که در جریان آن هزینه رزرو هتل‌، ارزان‌تر از رزرو حضوری تمام می‌شود و علاوه بر آن، تخفیف‌های ویژه روزانه، هفتگی یا براساس مناسبت‌های مختلف دارد که معمولا بیشتر از سرویس‌های مشابه است و شما می‌توانید  رزرو هتل های ایران با قیمت مناسب را به راحتی از طریق آن انجام دهید.
کد N1985376