عکس | مجری سرشناس تلویزیون زیر تیغ جراحی رفت

پوریا تابان, مجری معروف تلویزیون

پوریا تابان مجری معروف تلویزیون با انتشار تصویری از خود در بیمارستان، از جراحی شدنش خبر داد و تاکید کرد که عمل بسیار سخت و دردآوری را تجربه کرده است.

خبرآنلاین: پوریا تابان مجری نام آشنای تلویزیون تصویری از خود روی تخت بیمارستان، در کنار احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک و حسین توکلی وزنه بردار پیشکسوت ایران، در اینستاگرام نوشت: «عمل جراحى مرا نشكست، اما قطعا احسان حدادى گردن من را راحت خواهد شكست. عمل بسيار سختى بود، دردآور و تحمل طاق كن، چه بعدش و چه قبلش.
سپاسگزارم از همه كسانى كه به بيمارستان آمدند از دكتر مهران شاهين طبع، حسين توكلى، احسان حدادى، قادر ميزبانى، حسن رحيمى، اصغر شريف كاظمى و امير مصدق.
از ميلاد طيبى، پسر عمويم پژمان، على بابايى و سجاد سهيلى كه مثل پروانه از اول تا آخر به دورم گشتند تا در بيمارستان بسترى شوم، بروم اتاق عمل، جراحى كنم و بازگردم.
از جان جانان عمو پرويز پرستويى كه خودشان دليلش را مى دانند، از خاتونها مژده لواسانى، سپيده گلچين، مژگان خدادادى، روناك دوستى، زهره خالقى، زيبا دل افروز و بهنوش بختيارى.
از عزيزان محمد كسايى پور، هادى طباطبايى، عليرام نورايى و از همه شماهايى كه نگران شديد و برايم به هر طريقى عشق فرستاديد و دعايم كرديد، به ويژه شما نفسهاى مهربان انسانيت. ظهر دوشنبه بر مى گردم منزل، من عادت دارم تحمل دردم بالا باشد، شنبه گذشته به همت فوق العاده و دلسوزانه متخصص داخلى جناب آقاى دكتر على هادى با كلى مسكن براى شما ورزش از نگاه دو را با افتخار و بى منت اجرا كردم، بى معرفتى ست از تمام پرسنل بيمارستان دولتى مدرس تهران هم تشكر و قدردانى نكنم.
و از اين به بعد براى نفس كشيدنم بى دغدغه يا با دغدغه بازهم به خدا توكل دارم، يعنى اينكه: تا يار چه را خواهد و ميلش به چه باشد.»
کد N1984404