احتمال چند تغییر در ترکیب سپاهان / تنبیه امیر قلعه نویی برای ستاره‌ها

فوتبال,امیر قلعه‌نویی,سپاهان اصفهان

سرمربی سپاهان ممکن است برخی از نفرات خود را به عنوان تنبیه نیمکت نشین کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان در فصل جاری با اعمال تغییرات زیاد در کادرفنی و بازیکنانش سعی خود را برای جبران ناکامی فصل گذشته و بازگشت به کورس قهرمانی بکار گرفت و نتایج این تیم در 6 هفته ابتدایی لیگ برتر و یک دیدار از جام حذفی نسبتاً قابل قبول بوده است ولی با این حال، امیر قلعه‌نویی، سرمربی این تیم از شرایط و عملکرد شاگردانش خصوصاً دیدار اخیر جام حذفی مقابل شهرداری ماهشهر رضایت ندارد.

سپاهان مقابل شهرداری ماهشهر 15 دقیقه ابتدایی را طوفانی شروع کرد و توانست با 3 گل حریف را از جریان بازی خارج کند ولی پس از آن رفته رفته شرایط بازی متعادل‌تر شد و در نیمه دوم یک بار دروازه‌اش باز شد.

افت بازی سپاهان و رها کردن آن توسط بازیکنان پس از گل سوم موردی بود که باعث عصبانیت قلعه‌نویی شد و او در کنفرانس بعد از بازی حسابی از خجالت شاگردانش در آمد و صحبت از جریمه و حتی کنار گذاشتن برخی از نفرات تیمش را مطرح کرد. موضوعی که فردای روز بازی با حمایت مدیرعامل سپاهان هم روبرو شد.

در همین راستا شنیده می‌شود قلعه‌نویی قصد دارد در دیدار با فولاد که روز جمعه برگزار می‌شود، چند نفر از بازیکنانش را به عنوان تنبیه نیمکت نشین کند و به نفرات ذخیره خود بازی دهد.

نیمکت سپاهان به واسطه خرید‌های زیادی که انجام دادخ بازیکنان مطرحی دارد که می‌توان به کومان، بختیار رحمانی، جلال علیمحمدی، خالد شفیعی، حسن جعفری، میلاد سرلک و رضا دهقانی اشاره کرد.

 

کد N1959308