شبکه هوشمند تبلیغات موبایل

شبکه هوشمند تبلیغات موبایل, بازاریابی دیجیتال, تبلیغات و بازاریابی, تبلیغات آنلاین, اپلیکیشن‌های موبایل, سیستم هوشمند مزایده‌‌ای, سرویس ریتارگتینگ, پنل اکسپرس تپسل

در سال‌های اخیر، استارتاپ‌های ایرانی پیشرفت چشمگیری در زمینه‌های مختلف داشته‌اند. تبلیغات و بازاریابی بهینه، یکی از مهم‌ترین معیارهای موفقیت این کسب‌وکارها است و به دلیل وجود رقابت بالا در حوزه‌های مختلف، به یک ضرورت تبدیل شده است.

در سال‌های اخیر، استارتاپ‌های ایرانی پیشرفت چشمگیری در زمینه‌های مختلف داشته‌اند. تبلیغات و بازاریابی بهینه، یکی از مهم‌ترین معیارهای موفقیت این کسب‌وکارها است و به دلیل وجود رقابت بالا در حوزه‌های مختلف، به یک ضرورت تبدیل شده است. بازاریابی به کسب‌وکارهای ایرانی کمک می‌کند تا بیشتر دیده شوند، مخاطبین هدف خود را پیدا کنند و در نهایت، فروش بیشتری داشته باشند.
امروزه، بازاریابی و تبلیغات مانند گذشته مختص به رادیو، تلویزیون و روزنامه نیست و بخش زیادی از بودجه تبلیغات در بازاریابی دیجیتال صرف می‌شود. 70 درصد از جمعیت ایران در فضای آنلاین فعالیت دارند. اغلب ایرانیان بخش قابل توجهی از حضور آنلاین خود را در اپلیکیشن‌های موبایل صرف می‌کنند. بنابراین، کسب‌وکارهای ایرانی باید این فرصت را غنیمت شمرده و از طریق حضور و تبلیغ درون اپلیکیشن‌های موبایل، با مخاطبان بسیاری ارتباط برقرار کنند و برند خود را در مرکز توجه مشتریان قرار دهند. شبکه‌های تبلیغات درون-اپلیکیشن به کسب‌وکارها کمک می‌کنند تا با صرف زمان و هزینه کمتر، تبلیغات خود را در معرض نمایش کاربران ایرانی قرار دهند. در واقع، این شبکه‌های تبلیغاتی، خرید و فروش جایگاه‌های تبلیغاتی را با استفاده یک سیستم هوشمند مزایده‌‌ای برای تبلیغ‌دهندگان و ناشرین ساده‌تر کرده‌اند.

تپسل، یک شبکه هوشمند تبلیغات موبایل است که از طریق نمایش تبلیغات درون اپلیکیشن‌های موبایل، به کسب‌وکارها و اپلیکیشن‌های موبایل کمک می‌کند تا مخاطبان هدف را جذب کنند و فروش بیشتری داشته باشند. از طرفی، تپسل به توسعه‌دهندگان نیز کمک می‌کند تا با در نظر گرفتن جایگاه‌‌های تبلیغاتی و نمایش تبلیغات درون اپلیکیشنشان،‌ درآمد پایداری را تجربه کنند. در حال حاضر، تپسل با بیش از 25 هزار توسعه‌دهنده و بیش از 500 تبلیغ‌دهنده همکاری می‌کند. ویژگی‌های بارز تپسل تا به حال، داشتن کمپین‌های تبلیغاتی متنوع و اثرگذار، ایجاد فرمت‌های تبلیغاتی متنوع در اپلیکیشن‌های موبایل، ظرفیت بالای نمایش تبلیغات و دسترسی به بیش از 35 میلیون کاربر فعال ماهانه بوده است.تپسل همواره در تلاش است تا خدمات بهتری به مشتریان و توسعه‌دهندگان ارائه دهد. سرویس تپسل همواره با ارائه خدمات نوین مبتنی بر تحلیل داده و الگوریتم‌های یادگیری ماشین در زمینه تبلیغات هوشمند پیشگام بوده و از این طریق توانسته به بزرگترین شبکه هوشمند تبلیغات موبایلی کشور تبدیل شود. هوشمندی تپسل به تبلیغ‌دهندگان کمک می‌کند تا تبلیغات خود را به مخاطبین هدف نمایش دهند و همچنین، به ناشرین کمک می‌کند تا درآمد پایداری را تجربه کنند.
تپسل در سومین سال فعالیت خود، خدمات جدید و فوق‌العاده‌ای را معرفی کرده است. اضافه شدن سرویس تحلیل داده‌ها یا آنالیتیکس تپسل (Analytics) به پنل ناشرین، اضافه شدن سرویس ریتارگتینگ (Re-Targeting) و پنل اکسپرس تپسل به پنل تبلیغ‌دهندگان، خدمات جدیدی هستند که ناشران و تبلیغ‌دهندگان می‌توانند در راستای پیشرفت هرچه بیشتر کسب و کار خود از آن‌ها بهره ببرند.
سرویس تحلیل داده‌های کاربران (Analytics)


ناشرین با پیاده‌سازی SDK تپسل می‌توانند به عنوان رسانه تپسل فعلیت کنند و از طریق نمایش تبلیغات، درآمد داشته باشند. SDK نسخه 3 تپسل قابلیت تحلیل نمایش تبلیغات را در اختیار ناشرین قرار می‌داد تا ناشرین بتوانند تبلیغات خود را مدیریت کنند. در جدیدترین نسخه SDK تپسل (نسخه 4) قابلیت تحلیل داده‌های کاربران (Users Data) نیز اضافه شده است. ناشران با پیاده‌سازی SDK جدید، می‌توانند داده‌های بسیار کاربردی درباره کاربران خود (ِDAU، MAU، ...) را به صورت نمودارهای ساده و به تفکیک گروه‌های مختلف (ورژن اپلیکیشن، ورژن اندروید، برند گوشی و ...) مشاهده کنند. اطلاعات بیشتر را در صفحه تپسل مطالعه نمایید.

سرویس ریتارگتینگ (Re-Targeting)

ریتارگنیگ تبلیغات هوشمندی است که با استفاده از آن می‌توانید کاربران سابق خود را مجدداً جذب یا کاربران غیرفعال خود را مجدداً فعال کنید. بسیاری از توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌های موبایل تصور می‌کنند که نصب اپلیکیشن توسط کاربر، کلیدموفقیت است؛ در حالی که لازمه موفقیت در زمینه اپلیکیشن‌های موبایل، تبدیل کاربر به یک کاربر وفادار است. بر اساس آمار، اپلیکیشن‌های موبایل به طور میانگین، ۷۷% از کاربران فعال روزانه خود را در سه روز پس از نصب اپلیکیشن از دست می‌دهند. بازگرداندن کاربران، چالشی است که توسعه‌دهندگان ایرانی نیز با آن روبرو هستند. بهترین راه غلبه بر این چالش، استفاده از تکنیک ریتارگتینگ است. تپسل، اولین پلتفرم تبلیغات هوشمند موبایلی در ایران است که سرویس ریتارگتینگ در تبلیغات درون-اپلیکیشن را راه‌اندازی کرده است.
تبلیغ‌دهندگان می‌توانند با استفاده از پنل جدید تپسل، کاربران قبلی خود را جذب یا کاربران غیرفعال را فعال کنند. در بخش ریتارگتینگ، امکان هدف قرار دادن مخاطبین به صورت فیلترشده وجود دارد. در صورت عدم استفاده از تکنیک ریتارگتینگ، تلاش‌های بازاریابی که توسعه‌دهندگان برای افزایش نصب اپلیکیشن انجام می‌دهند، هدر می‌رود.
سرویس اکسپرس تپسل (Tapsell Express)

تپسل با آپدیت‌های مرتب سعی دارد تا استفاده از پنل و مدیریت کمپین‌ها را برای تبلیغ‌دهندگان آسان‌تر کند. تبلیغ‌دهندگان می‌توانند از طریق سرویس اکسپرس که به پنل تبلیغ‌دهندگان تپسل اضافه شده است، کمپین‌ تبلیغاتی خود را خیلی راحت‌تر و سریع‌تر از قبل ایجاد کنند. همچنین، تبلیغ‌دهندگان می‌توانند در ابتدای تعریف کمپین، نوع کمپین تبلیغاتی (بنری، ویدئویی و یا همسان(Native)) را انتخاب کنند. این ویژگی جدید تپسلف جهت راحتی تبلیغ‌دهندگان ایجاد شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر، به صفحه تپسل مراجعه کنید.
کد N1954528