مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران عنوان کرد:

پیگیری مترو برای رفع نواقص هواسازهای برخی از ایستگاه‌های خط ۳

اجتماعی

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: در سنوات گذشته برخی ایستگاه های خط ۳ بدون هواساز به بهره برداری رسید، اما در حال پیگیری هستیم تا با نصب هواساز مشکل این خط را برطرف کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه هوا سازهای پر قدرت مترو، سازه های مهمی هستند که چه در بحث ایمنی مسافران و چه در بحث کیفیت هوای داخل ایستگاه ها و خطوط مترو، بسیار مؤثرند، افزود: هوا ساز برخی از ایستگاه های خط سه راه اندازی نشده است؛ اما پیگیر رفع نقص هواسازهای خط سه مترو هستیم و سعی می کنیم بهترین خدمات را ارایه دهیم.

وی بیان کرد: ارتقای سطح خدمات موجود و حفظ آن بسیار هزینه دارد و سعی می کنیم بهترین خدمات را ارایه دهیم؛ چرا که نواقص اتفاقی، موجب نارضایتی می شود.

نوبخت در ادامه گفت: در شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به صورت جدی پیگیر رفع نواقص هستیم و شهروندان و مسافران محترم نیز در صورت برخورد با هر مشکلی می توانند از طریق سامانه پیام کوتاه به شماره ۳۰۰۰۴۲۷۷، سامانه تلفن گویا به شماره ۶-۸۸۷۴۰۱۶۳ و ارسال ایمیل به آدرس info.metro@tehran.ir پیام ها، پیشنهادات و انتقادهای خود را بیان کنند و با کمال میل پذیرای شنیدن انتقادات هستیم؛ چراکه هدف و وظیفه ما تکریم مسافران است نه انکار نواقص و کاستی ها.

وی در پایان با تاکید بر خدمات رسانی مطلوب، ایمن، سریع به شهروندان و مسافران خاطرنشان کرد: خدمتگزاری به مردم و ارائه خدمات مناسب در سطح شهر به شهروندان از اصلی ترین اهداف مترو است.

کد N1935849