اهتزاز پرچم ایران در دهکده بازی های آسیایی جاکارتا

جام ملت های آسیا, جاکارتا, بازی های آسیایی,آسیا, افتتاحیه جام آسیا, ایران,تیم فوتبال ایران, فوتبال, ورزشی, آرش محمدی

مراسم اهتزاز پرچم کشور‌ها یکی از اصلی ترین برنامه‌های ستاد برگزاری بازیهای مختلف است که در بازیهای آسیایی جاکارتا نیز با تشریفاتی کاملا ویژه برگزار می‌شود

آفتاب: پرچم جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با حضور مسئولان ستاد برگزاری بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا و همچنین مسئولان کاروان ورزشی کشورمان در دهکده بازی‌ها به اهتزاز در ‌آمد.
به گزارش آفتاب آنلاین، مراسم اهتزاز پرچم کشور‌ها یکی از اصلی ترین برنامه‌های ستاد برگزاری بازیهای مختلف است که در بازیهای آسیایی جاکارتا نیز با تشریفاتی کاملا ویژه برگزار می‌شود.
در همین راستا طبق برنامه ریزی صورت گرفته، مراسم اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران راس ساعت ۹ صبح امروز به وقت محلی و با حضور مسئولین ستاد برگزاری بازی‌ها، دکتر نصراله سجادی سرپرست کاروان، دکتر اصغر رحیمی معاون کاروان و تعدادی از ورزشکاران فدراسیونهای حاضر در دهکده برگزار و پرچم جمهوری اسلامی ایران به اهتزاز در آمد.
در این مراسم که بصورت برنامه ریزی شده و در ساعتهایی از پیش اعلام شده برای ۳ کشور بصورت همزمان برگزار می گردد در کنار ای ان پرچم کشورهای ویتنام و سنگاپور به اهتزاز درآمد.
در این دوره از بازیها 280 ورزشکار مرد، 98 ورزشکار زن و در مجموع 378 ورزشکار ایرانی در 42 رشته ورزشی به میدان خواهند رفت.
تعداد اعضای کادر فنی و سرپرستی کاروان ایران نیز 214 نفر نهایی شد.
کد N1933192