سخن سردبیر | از محسن سازگارا و علیرضا نوری زاده تا جوکر تتلو

امیر تتلو, خواننده غیر مجاز, تهدید به افشاگری تتلو, سخن سردبیر

نوع بیانش آدم را یاد «جوکر» در فیلم «شوالیه تاریکی» می اندازد که می گفت "اگر بتمن خودش را نشان ندهد آدم های بیشتری را خواهم کشت."

آفتاب: نوع بیانش آدم را یاد «جوکر» در فیلم «شوالیه تاریکی» می اندازد که می گفت "اگر بتمن خودش را نشان ندهد آدم های بیشتری را خواهم کشت."
خواننده زیرزمینی را می گویم؛ امیر خان تتلو را. روی سرش کلمه «حقیقت» را خالکوبی کرده و به خیالش خالکوبی کلمه حقیقت روی سر, طرفدارجذب کن خواهد بود. الآن هم در خارج از کشور به اصطلاح تهدید می کند که می خواهد در مورد دولت ایران و فلان شخصیت افشاگری کند! البته تهدیداتش زیاد فرقی با محسن سازگارا و علیرضا نوری زاده ندارد. در آن سوی دنیا نشسته اند و نظر می دهند درباره مشکلات ایرانیان. فقط آنها کت و شلوار پوشند و این یکی تقریبا بی لباس.
شخصیت جوکر از نگاه سازندگان فیلم های بتمن شخصیتی است که از طریق مخالفت با دیگران سعی در معروفیت خود دارد. در این سال های اخیر، ایران و جهان شخصیت های جوکر زیادی به خود دیده است. حالا باید منتظر باشیم که افشاگری جوکر تتلو چقدر موثر خواهد افتاد...
محسن باقری
سردبیرسخن سردبیر | از محسن سازگارا و علیرضا نوری زاده تا جوکر تتلونوع بیانش آدم را یاد «جوکر» در فیلم «شوالیه تاریکی» می اندازد که می گفت "اگر بتمن خودش را نشان ندهد آدم های بیشتری را خواهم کشت."
کد N1929856