فیلم | لحظه قتل جوان ۳۰ساله با چاقو در بازار سیداسماعیل

قتل, قتل در بازار سید اسماعیل, درگیری خونین, چاقو کشی

سال 95 پسر 30ساله ام یک ویلا از فردی به نام کمال -که صاحب مغازه پتو فروشی بود- خرید. اما مدتی بعد که به ویلا رفتیم در کمال ناباوری متوجه شدیم این ویلا متعلق به پدر کمال بوده و او بی‌خبر از آنها ویلا را به پسرم فروخته است.

پدر مقتول به رکنا گفته است: سال 95 پسر 30ساله ام یک ویلا از فردی به نام کمال -که صاحب مغازه پتو فروشی بود- خرید. اما مدتی بعد که به ویلا رفتیم در کمال ناباوری متوجه شدیم این ویلا متعلق به پدر کمال بوده و او بی‌خبر از آنها ویلا را به پسرم فروخته است. بنابراین پسرم به کمال گفت پول و چک‌هایش را پس بدهد و معامله فسخ شود، اما کمال حاضر به این کار نشد و گفت در قبال دادن چک‌ها مبلغی را به‌عنوان سود پول می‌خواهد وگرنه چک‌ها را پس نمی‌دهد. حتی چندین بار نیز شاگردش به نام حمیدرضا را به‌عنوان «شرخر» به سراغ پسرم فرستاد تا او را تهدید کند و به زور پول بگیرد. روز حادثه پسرم به مغازه رفت تا با کمال حرف بزند اما حمیدرضا - شاگرد مغازه- به طرفداری از صاحبکارش با پسرم درگیر شد و با چاقو او را زد. بعد از این حادثه کمال سوئیچ موتورش را به او داد تا فرار کند. الان 7 ماه از این ماجرا گذشته و هنوز متهم دستگیر نشده است.


فیلم | لحظه قتل جوان ۳۰ساله با چاقو در بازار سیداسماعیلسال 95 پسر 30ساله ام یک ویلا از فردی به نام کمال -که صاحب مغازه پتو فروشی بود- خرید. اما مدتی بعد که به ویلا رفتیم در کمال ناباوری متوجه شدیم این ویلا متعلق به پدر کمال بوده و او بی‌خبر از آنها ویلا را به پسرم فروخته است.
کد N1925428