کنکور 97 به خط پایان رسید

آزمون,کنکور 97, کنکور, نتایج کنکور,پذیرفته شدگان

پس از دریافت دفترچه راهنما نسبت به انتخاب حداقل 150 کدرشته محل از میان کدرشته‌محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود از گروه آزمایشی یا گروه‌های آزمایشی مجاز اقدام کنند

آفتاب: کنکور سراسری 97، با شرکت کنندگانی از  گروه‌های آزمایشی علوم انسانی، علوم ریاضی و فنی، هنر، علوم تجربی و زبان‌های خارجی که در 375 شهرستان،479  حوزه امتحانی، 22 کشور خارجی و 25 حوزه امتحانی خارج از کشور در تیرماه 97 برگزار شد، اکنون با منتشر شدن دفترچه انتخاب رشته به خط پایان نزدیک شده است.
دفترچه انتخاب رشته گروه‌های علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است.
انتخاب رشته از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org از امروز دوشنبه 15 مردادماه آغاز می‌شود و تا 20 مردادماه ادامه دارد.
داوطلبان مجاز به انتخاب رشته باید پس از دریافت دفترچه راهنما نسبت به انتخاب حداقل 150 کدرشته محل از میان کدرشته‌محل‌های تحصیلی مورد علاقه خود از گروه آزمایشی یا گروه‌های آزمایشی مجاز اقدام کنند.
ویژه‌نامه انتخاب رشته در باجه‌های روزنامه‌فروشی توزیع و سیستم انتخاب رشته مجازی نیز بر روی سایت سازمان سنجش فعال شده است و نتایج نهایی به همراه کارنامه نهایی در نیمه دوم شهریور 97 اعلام می‌شود.
انتخاب رشته برای دانشگاه آزاد جداگانه صورت می‌گیرد و زمان انتخاب رشته آن از سوی مرکز سنجش این دانشگاه متعاقبا اعلام می‌شود.


کد N1925340