جوانان ایرانی | رکورد دار خیابان گردی

دور دور,جوانان, شمال شهر,جوانان شمال شهر, جنوب شهر,جوانان جنوب شهر

این روز‌ها ماشین‌بازی یکی از معدود تفریحات گران در ایران است که برای جوانان شمال شهری در ماشین‌های چند صد میلیونی و برای جنوب شهری‌ها به اندازه‌ دودی‌کردن شیشه‌های ماشین‌شان و نصب سیستم روی آنها خلاصه می‌شود

آفتاب: حرکت‌های موازی ماشین‌ها در خیابان‌های پایتخت و رد و بدل کردن شماره تلفن برای آشنایی، تفریح متداول جوانان شده است. خودروهای لوکسی مانند بوگاتی، مازراتی، پورشه و ب ام و که سرنشینان آنها بین ۲۰ تا ۳۰ ساله به نظر می‌آیند و صحنه‌ای را به نمایش گذاشته‌اند که خودروهایی مانند پژو ۲۰۶ و پراید در این بازی کاملا به حاشیه رانده می‌شوند.
به گزارش آفتاب آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: حتما گذرتان در برخی از شب‌ها به یکی از بزرگراه‌های پایتخت افتاده است و لایی کشیدن و سبقت گرفتن خودروهای لوکس و گران قیمت را دیده‌اید.
کافی است پنجشنبه شب‌ها سری به خیابان‌های بالای شهر تهران بزنید تا در ترافیک این خیابان‌ها گیر کنید. این روز‌ها ماشین‌بازی یکی از معدود تفریحات گران در ایران است که برای جوانان شمال شهری در ماشین‌های چند صد میلیونی و برای جنوب شهری‌ها به اندازه‌ دودی‌کردن شیشه‌های ماشین‌شان و نصب سیستم روی آنها خلاصه می‌شود.
جوان ایرانی را می‌توان رکورددار خیابان‌گردی دانست؛ چرا که جوانان ایرانی بیشترین وقت خود را در خیابان‌ها سپری می‌کنند. این بی‌هدفی و سرگردانی باعث شده است خیابان و دور دور کردن تفریحی سالم برای جوانان بی‌انگیزه باشد. البته این خیابان‌گردی‌ها برای برخی جوانان به یک عادت تبدیل شده و خانواده‌ها هم قانع شده‌اند که جوانان‌شان تفریحی جز خیابان‌گردی ندارند.
کد N1925320