جزئیات جلسه امروز کمیسیون آموزش با علی لاریجانی

مجلس,علی لاریجانی,کمیسیون آموزش و تحقیقات

میرزاده گفت: علی لاریجانی از کمیسیون آموزش خواست که برنامه‌های آموزشی کشور در راستای برنامه ششم توسعه و اولویت‌ها در دستور کار قرار بگیرد.

میرحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا درباره جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات که با حضور علی لاریجانی برگزار شد، گفت: این جلسه با حضور ۲۰ تن از نمایندگان به همراه رئیس  مجلس برگزار شد و مسائلی از قبیل موضوعات کلان کشور، مسائل آموزشی و تحقیقاتی و مواردی مربوط به مجلس شورای اسلامی و کمیسیون آموزش و تحقیقات مورد بررسی قرار گرفت.

وی با اشاره به تاکید علی لاریجانی بر اهمیت کار کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: رئیس مجلس به موضوع آموزش و پرورش تاکید کرد و بیان داشت که برای آموزش و پرورش باید منابع درآمدی دیگری در نظر گرفته شود و با توجه به هزینه‌های آموزشی باید کاهش هزینه‌های دیگر را مورد توجه قرار دهیم.

این عضو کمیسیون آموزش تصریح کرد: در جلسه امروز موضوعاتی از قبیل نوع برگزاری کنکور، انتخاب دانشجویان در دانشگاه‌ها، پذیرش دانشگاه‌ها، پژوهش در دانشگاه و کارآموزی مسائلی را مطرح کرد.

وی ابراز داشت: علی لاریجانی با اشاره به مسائل حوزه فنی و حرفه‌ای از کمیته‌های مربوطه در کمیسیون درخواست کرد که مشکلات این حوزه مرتفع شود. لاریجانی همچنین بر هدایت پژوهشی دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی تاکید داشت.

میرزاده خاطرنشان کرد: علی لاریجانی از کمیسیون آموزش خواست که برنامه‌های آموزشی کشور در راستای برنامه ششم توسعه و اولویت‌ها در دستور کار قرار بگیرد.

 

 

کد N1924880