روند «خوشایندسازی محیط خدمتی» بررسی شد

سیاسی

با حضور فرمانده کل ارتش در یکان‌های نزاجا مستقر در سنندج؛روند مرمّت خانه‌های سازمانی، اماکن پادگانی و خوشایندسازی محیط خدمتی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش ایسنا، امیر  سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، با حضور در شهرستان سنندج، از یکان‌های مستقر در این شهرستان شامل؛ قرارگاه تاکتیکی لشکر 28، گروه توپخانه و موشک ها و تیپ 128 متحرک هجومی نیروی زمینی ارتش بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن دیدار و گفت‌وگو با کارکنان، وضعیت آمادگی رزمی یکان  های نیروی زمینی در شهرستان سنندج را مورد ارزیابی قرار داد و چگونگی پیشرفت طرح‌های تعالی معنوی و بصیرتی و نیز وضعیت معیشتی کارکنان مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین دیدار با فرماندهان نیروهای مسلح و سازمان قضایی در راستای هم‌اندیشی و هم‌افزایی صورت گرفت. از دیگر برنامه‌های این بازدید، دیدار با جمعی از پیشکسوتان دفاع مقدس بود.

روند کهنه‌زدایی و مرمّت خانه‌های سازمانی و اماکن پادگانی و خوشایند‌سازی محیط خدمتی، از سوی فرمانده کل ارتش مورد بازدید و بررسی قرار گرفت.

اجرای حرکات متنوع رزمی و حماسی توسط رزمندگان مستقر در این یگان به منظور اعلام آمادگی و انگیزه و روحیه بالا از بخش‌های قابل توجه این بازدید بود.

موسوی همچنین از کارگاه‌های مهارت‌افزایی سربازان و  نمایشگاه ابتکارها و خلاقیت‌های کارکنان بازدید کرد.

تقدیر از رزمندگان نمونه و منتخب یکان های نیروی زمینی ارتش مستقر در شهرستان سنندج پایان بخش این بازدید بود.

انتهای پیام

کد N1915042