پاتک «پرویز پرستویی» به حمله‌ی تند ۲۰:۳۰

پرویز پرستویی, برنامه ۲۰ ۳۰, واکنش پرویز پرستویی به حمله‌ ۲۰ ۳۰, واکنش به 20 30, واکنش پرویز پرستویی به 20 30

پرویز پرستویی، بازیگر محبوب و باتجربه سینمای ایران که همیشه در مسائل و مشکلاتی که در کشور به وجود آمده، پیش قدم در خیر و صدای مردم بوده است در واکنش به گزارش 20:30 و حمله به وی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: تا روزی که در این صفحه کنار شما باشم به جز انعکاس صدای خودِ شما هدف دیگری نخواهم داشت»

برترین ها: پرویز پرستویی، بازیگر محبوب و باتجربه سینمای ایران که همیشه در مسائل و مشکلاتی که در کشور به وجود آمده، پیش قدم در خیر و صدای مردم بوده است در واکنش به گزارش 20:30 و حمله به وی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«سلام بر شما هم وطنان عزیزم

مدت هاست که برای ماندن در فضای مجازی یک دلیل بیشتر نداشته ام. از همان روز اول تنها دلیل حضورم آن بود که در این روزگارِ سخت اقتصادی بتوانم اندازه ی توانم دغدغه ها و گرفتاری های مردم کشورم را در این صفحه بازتاب بدهم بلکه که توانستم صدایشان را به گوش شنوایی برسانم. پُر واضح است که در این مسیر گاهی هم دچار اشکالات ناخواسته ای شده باشم اما هیچ وقت و در هیچ حال هدفی جز نشان دادن درد و رنج هم میهنانم نداشته ام. در تمام این مدت بارها برای گذاشتن پست های تبلیغاتی از جانب بِرندهای معتبر پیشنهادهای آنچنانی داشتم اما هیچ وقت بازگوکردن دردِ دردمندان کشورم را با مال اندوزی و کسب درآمد در فضای مجازی عوض نکرده و نخواهم کرد. در آخر عرض کنم تا روزی که در این صفحه کنار شما باشم به جز انعکاس صدای خودِ شما هدف دیگری نخواهم داشت»