اتفاق عجیب در بازی روسیه و انگلیس / حتی روس‌ها هم حافظه تاریخی نداشتند!

جام جهانی 2018, جام جهانی, جام جهانی روسیه, جام جهانی 2018 روسیه, تیم ملی انگلیس,انگلیس,کرواسی, تیم ملی کرواسی, نیمه نهایی جام جهانی 2018

طرفداران زیادی از روسیه تیم ملی انگلستان را در ورزشگاه لوژنیکی تشویق کردند تا پیروز بازی با کرواسی باشد!

خبرآنلاین: بدون تردید بزرگترین منتقد روسیه برای میزبانی جام جهانی 2018 انگلیسی ها بودند. آنها اعتقاد داشتند ولادمیر پوتین برای این میزبانی به بلاتر و دیگر اعضای هیات اجرایی فیفا رشوه داده و مثل قطری ها برای جام جهانی 2022، این میزبانی را خلاف حق به دست آورده است.
این جنجال های دو سه ساله و تهدیدهایی که انگلستان علیه روس‌ها داشت و حتی در دعوای اوکراین برای‌شان شدیدترین تحریم ها را در نظر گرفتند تا ارزش روبل به شدت کاهش پیدا کند، سبب نشد تا انگلیسی ها در ورزشگاه لوژنیکی تنها بمانند.
آنها در دیدار سخت برابر کرواسی که می توانست این تیم را پس از 1966 بار دیگر به فینال ببرد، با تشویق های بی پایان روس ها پیش رفتند. اگرچه در نهایت در اواسط نیمه دوم، پرشیچ توانست بازی را مساوی کند اما از ابتدای این بازی روس ها به دلیل نفرت از  ویدا حامی انگلستان شده بودند. بازیکن کروات که با انتشار پستی در اینستاگرامش، برد تیم ملی کشورش برابر روسیه را به مردم اوکراین تقدیم کرده بود از دقیقه اول داشت هو می شد و انگلیسی ها توسط روس‌ها به شدت حمایت می شدند.
روس ها هم نشان دادند خیلی حافظه تاریخی‌شان قوی نیست و خیلی زود گذشته را فراموش می کنند و اسیر اتفاقات حال می شوند!

صفحه ویژه جام جهانی 2018 روسیه
کد N1910827