چشمی: اولویت اول من ماندن در استقلال است اما ...

فوتبال,روزبه چشمی,استقلال تهران

مدافع استقلال تهران درباره ادامه همکاری با آبی‌های تهرانی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، با جدایی امید ابراهیمی از استقلال تهران و پیوستن او به باشگاه الاهلی قطر، نام یکی دیگر از بازیکنان موفق فصل گذشته آبی‌ها برای کوچ به لیگ ستارگان مطرح شد.

روزبه چشمی که پس از مصدومیت شدید و نیم فصل سکونشینی در فصل گذشته عملکرد خوبی در خط دفاعی و میانی داشت، به شایعات اخیر پاسخ داد.

مدافع ملی پوش آبی‌ها در صفحه رسمی اینستاگرامش نوشت:" سلام خدمت هواداران عزیز من خوب یادم است از روزهای اولی که به استقلال آمدم تا به همین امروز در روزهای خوب و بد از من حمایت کردین ومن رو مورد لطف خودتون قرار دادین . من قولی دادم برای اینکه تا کسب ستاره سوم در استقلال بمانم چون این خواسته قلبی من است. 
با توجه به اخباری که در صفحات مجازی در حال چرخش است لازم دیدم که از این طریق خدمت هواداران عزیز استقلال اطلاع رسانی کنم.
طی این مدت پیشنهاداتی از چند تیم قطری به بنده ارائه شده که توسط مدیر برنامه های من در حال بررسی و‌ مذاکره میباشد.
رابطه من با شما هوادارای عزیز رابطه دلی و احساسی است و من به این موضوع کاملاً ایمان دارم و فکر میکنم در طی این ۳ سال این رابطه چه از طرف من و چه از طرف شما ثابت شده است از این رو حسِ شما هواداران عزیز و‌نام استقلال بزرگ برای من از همه پیشنهادات مادیِ باشگاهای دیگر با ارزش تر و غیر قابل جایگزین بوده و اولویت اول من ماندن در استقلال است ولی در قبال این تصمیم مدیران باشگاه نیز وظایفی دارند مگر اینکه باشگاه نخواهد همکاری کند..."

کد N1910705