دوره آموزش مبلغان دانش آموزی برگزار می شود

اجتماعی

مدیر مرکز فرهنگی آینده سازان گفت: دوره متمرکز آموزش مبلغان دانش آموزی ویژه طلاب مستقر در استان ها به همت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام والمسلمین جلالی افزود: دوره متمرکز آموزش مبلغان دانش آموزی ویژه طلاب مستقر در استان ها به همت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان قم برگزار می شود. این دوره آموزشی که با هدف مهارت افزایی طلاب علاقمند فعالیت در حوزه تبلیغ دانش آموزی برگزار می شود، با استفاده از تدریس اساتید کشوری و مجرب تبلیغ دانش آموزی موضوعاتی مانند شیوه های مدیریت کلاس، آشنایی با اصول پاسخگویی به سوالات دانش آموزی، آشنایی با اصول و شیوه های راهنمایی و مشاوره، مخاطب شناسی نوجوان و ... مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

وی گفت: اجرای شیوه کارگاهی و تبدیل دانسته های به فعالیت و تجربه از جمله ویژگی های این دوره آموزشی است.

حجت الاسلام والمسلمین جلالی خاطرنشان کرد: دوره آموزشی متمرکز تبلیغ دانش آموزی به همت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازن وابسته به دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان برنامه ریزی شده و در تاریخ ۸  لغایت  ۱۲ مردادماه در جوار حرم کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه علیها السلام در شهر مقدس قم برگزار می شود.

وی گفت: حضور و سخنرانی نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری و شماری از علما و شخصیت های حوزوی، مسئولان وزارت آموزش و پرورش و صاحب نظران و فعالان حوزه تربیت و تبلیغ دانش آموزی از برنامه های جانبی این دوره آموزشی است.

مدیر مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان گفت: شرکت در این دوره آموزشی ویژه طلاب مستقر در استان ها (به جز قم) می باشد و علاقمندان برای شرکت در این دوره می توانند تا تاریخ ۲۵ تیر با دفتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان محل حضور خود تماس گرفته و یا به سایت مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان به نشانی www.afaagh.com مراجعه کنند.

مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان از مراکز پیشگام در تبلیغ دانش آموزی بوده و بیش از ۱۵ سال از فعالیت تخصصی این مرکز در حوزه فعالیت های تبلیغی و تربیتی نوجوانان می گذرد.

کد N1909916