درخواست عجیب و بی شرمانه رمال زن از عروس و داماد

رمالی, اخاذی از زن و شوهر جوان, اخاذی, رمال, کلاهبرداری از زن و شوهر, اخاذی از عروس و داماد, فیلمبرداری غیرمجاز, انتشار فیلم در شبکه های مجازی

رمالی در آفریقا به جرم اخاذی از زن و شوهر جوانی دستگیر شد.

خبر فوری: طبق گفته های پلیس، همسایه های این خانم رمال، اکثرا از دست او شاکی هستند و معتقدند او با تشخیص های اشتباهی که می دهد زندگی همه را خراب کرده و در ازای حرف های پرت و پلایی که می زند پول هنگفتی دریافت می کند و اخیرا شایعه شده بود که از خلوت های پنهانی زن و شوهرها فیلم می گیرد و آن ها را با این فیلم ها به دام خود می اندازد.
همسایه ها با شکایتی از این زن کردند پلیس برای دستگیری به خانه این زن آمد که با صحنه ناجوری از یک زن و مرد مواجه شد.
عروس و داماد جوان به پلیس گفتند که این زن گفته اگر در برابر چشمانش باهم رابطه داشته باشیم می تواند کسی را که زندگی شان را خراب کرده پیدا کند و از طریق چهره مرد حین رابطه توانایی تشخیص خیانت او را بدهد.
خانم رمال معتقد بود با کشیدن پتو به روی آن ها می تواند رابطه بینشان را عمیق کند تا کسی به خلوت عاشقانه شان راه پیدا نکند.
این زن پس از دستگیری اعتراف کرد که در حین رابطه از آن ها فیلم گرفته تا بعدا با مرد جوان تماس بگیرم و او را ناچار به برقراری ارتباط جنسی با خودم بکنم و اگر به خاطر عدم پذیرش این درخواست از او در برابر انتشار فیلم در شبکه های مجازی پول بگیرم و به نوعی حق سکوت دریافت کنم.
پلیس در حال تحقیقات بیشتری در مورد این زن شیطان صفت است.
کد N1909745