رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان خبر داد:

رونمایی از سرود ملی المپیاد و تمبر المپیاد ۲۰۱۸

اجتماعی

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان خبر از رونمایی از سرود ملی المپیاد و تمبر المپیاد ۲۰۱۸ با حضور مقامات در حاشیه برگزاری المپیاد زیست شناسی ۲۰۱۸ داد.

به گزارش خبرنگار مهر،صبح امروز نشست خبری دکتر فاطمه مهاجرانی رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوانبا موضوع تشریح برنامه‌های المپیاد جهانی زیست‌شناسی ۲۰۱۸ ، گفت: این المپیاد چهارمین المپیادی است که به میزبانی ایران برگزار می شود.

به گفته وی این میزبانی فرصتی است برای معرفی توانمندی‌ها و دستاوردها و افراد برتر علمی کشور به جهان و از سوی دیگر ظرفیت بسیار خوبی است تا از تجربیات علمی سایر کشورها نیز بهترین بهره‌برداری را داشته باشیم. از همین رو ۶۰ معلم زیست شناسی کشور در کنار ۲۰۰ نفر از نام آوران زیست شناسی دنیا در این مراسم حضور دارند.

مهاجرانی در این نشست گفت: تجهیزاتی که باید خریداری می شده خریداری شده است. بودجه ما ۱۵ میلیارد تومان است و ابزاری چون میکروسکپ و لپ تاب و... با وجود نوسانات ارز خریداری شده است. 

وی همچنین ادامه داد: المپیاد زیست‌شناسی ۲۴ تا ۳۰ تیرماه برگزار خواهد شد و در این المپیاد از سرود ملی المپیاد و تمبر المپیاد ۲۰۱۸ نیز رونمایی خواهد شد و از مقامات بلندپایه از جمله رئیس جمهور هم دعوت شده است که امیدواریم که حضور داشته باشند.

به گفته وی در شهریور ماه نشست مدال آوران ادوار مختلف المپیاد نیز برگزار خواهد شد.

ادامه دارد....

کد N1909649