پیشنهاداتی که نمی توانید رد کنید

تور دبی, تور چین, تور مالزی, جاذبه های توریستی دبی, جاذبه های توریستی چین, جاذبه های توریستی مالزی, جاذبه های توریستی, تور لحظه آخری, قصر شیرین

برای درک زیبایی های طبیعت، گاهی فقط باید آن ها را از نزدیک دید و لمس کرد. میخواهیم چند جاذبه عجیب و کمتر شناخته شده که گردشگران معدودی از وجود آن ها باخبر هستند را به شما معرفی کنیم.

برای درک زیبایی های طبیعت، گاهی فقط باید آن ها را از نزدیک دید و لمس کرد. میخواهیم چند جاذبه عجیب و کمتر شناخته شده که گردشگران معدودی از وجود آن ها باخبر هستند را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید، شاید یکی از این عجایب، مورد توجه تان قرار گرفت.

شجاعترین گرسنه های دنیا ، در کدام رستوران غذا میخورند؟
چین کشوری است با جاذبه های زیاد واعجاب انگیز و گاها خطرناک . مردمانی دارد با عقاید و رسومات وعلایق منحصر به فرد....
بنابر تجربه نسل به نسل چشم بادامی ها درعرصه توریسم و گردشگری ،آنها معتقدند ، گردشگران زیادی هستند که عاشق جاهای ترسناک و پر مخاطره اند و دوست دارند به این مکان ها بروند و هیجان و ترس متفاوتی را در تور چین تجربه کنند ، اگر شماهم جزو این دسته افراد هستید که میخواهید در حین سفربه چین آدرنالین خونتان را بالا نگه دارید و خاطره  سفری پراز چالش وماجراجویی برای خودتون ثبت کنید ما شما را حداقل برای صرف یک وعده غذایی به رستوران فنگ ونگ چین دعوت میکنیم.
این رستوران با بهره گیری ازمناظر زیبای طبیعی در یکی ازپرتگاه های خطرناک کوه هوبی در ارتفاع 30 متری یک دره فوق العاده زیبا قرار گرفته است. (یادتان باشد برای اینکه خاطره خوب و ماندگاری برای خودتان بسازید اصلا نباید ترس از ارتفاع داشته باشید.)
برای رسیدن به این رستوران پر طرفدار و لذت بردن از غذاهای خوش طعم اش باید از یک گذر گاه باریک عبور کنید. البته ناگفته نماند تا کنون در مسیر رسیدن به رستوران فنگ ونگ، ازدحام زیاد مراجعین و باریکی راه  کشته های زیادی داده است! از این پل بیشتر از 3 نفر به طور همزمان نمیتوانند عبور کنند.هزارتوی گوشت ها در رستوران های دبی
منوی غذا در دبی بسیار متنوع است، گردشگران تور دبی با قدم زدن در خیابان های آن شاهد این تنوع از نظر قیمت و سبک و طعم خواهید بود و اینکه طیف عظیم این تنوع هر سلیقه ای را پاسخگو خواهد بود.
اما اگر مایل به چشیدن طعم رکورد های گینس هستید حتما سری به رستوران های دبی بزنید و حجیم ترین و بزرگترین غذای دنیا را امتحان کنید. این غذا از یک شتر کامل تهیه شده است که شکمش را با گوسفند وداخل گوسفند را با  بیست عدد مرغ و مرغ ها را با ماهی پر می کنند،  و در ماهی ها چند عدد تخم مرغ می گذارند. این غذای  مجلل در مراسم قبیله ای اعراب سرو می شده است و امروزه زینت سفره ی خانواده های اشراف است.
این غذا را در رستوران های لوکس دبی می توان پیدا کرد و بی شک برای چشیدن طعم آن باید هزینه ی زیادی را متقبل شد.تمامی تفریحات آبی در پارک دریایی پولائوپایار لنکاوی
پارک دریای پولائوپایار  لنکاوی وسعتی معادل دومایل دارد و تمام آنچه را که از یک پارک آبی انتظار دارید میتواند جوابگو باشد.
این مکان در 30 کیلومتری جنوب جزیره اصلی لنکاوی و در بخش شمالی تنگه مالاکا شامل 4 جزیره غیر مسکونی پولائو لمبو، پولائوسگانتانگ، پولائوکاسا و پولائوپایار که بزرگترین آنهاست، می باشد، احاطه شده است.
باغ مرجان، یکی از زیباترین مناظر این منطقه است که در زیر دریا قرار دارد قسمتی از کف دریا توسط مرجان های  نرم و رنگی پوشیده شده است و منظره ای شگفت انگیز را به وجود آورده است.
کف دریا با ماسه سفید رنگ پوشیده است. آب های شفاف و تمیز شما را به تماشای انواع ماهی های رنگارنگ دعوت می کند. شرایط زیستی این دریا شبیه به اقیانوس هند است.
در این پارک انواع موجودات  دریایی، دلقک ماهی، کوسه های سیاه و سفید و ماهی های خال دار و.. قابل مشاهده است. با اینکه به دلیل شفافیت آب های این دریا قادر به تماشای دنیای زیر آب هستید  کافیست اراده کنید و به غواصی پیشرفته و مقدماتی بپردازید.
همچنین در سواحل شنی آن به شنا بپردازید. در نزدیکی سواحل این پارک محلی برای غذا دادن به کوسه ها وجود دارد، نگران نباشید کوسه های این منطقه خطری برای شما ندارند.
شما می توانید از اسکله کواه به وسیله قایق های چوبی یا سریع السیر به آنجا بروید ، و این مسافت را طی 45 دقیقه  الی 1 ساعت طی کنید. در میان گشت های تور مالزی  اگر قصد سفر به این جزیره را دارید، بهتر است از قبل بلیت خود را برای قایق های چوبی تهیه کنید. به خاطر داشته باشید از هر مسافر عوارض ورود به جزیره گرفته می شود که این هزینه جدا از بلیت است.

کد N1907942