انتخاب تالار عروسی

تالار, تالار عروسی, باغ تالار, تشریفات مجالس, باغ تالار عروسی, باغ عروسی, تشریفات, تشریفات عروسی, خدمات مجالس, شادیتو

انتخاب تالار عروسی یا باغ تالار برای برگزاری مراسمتان از مهم ترین قسمت های برنامه ریزی عروسی می باشد. جهت برگزیدن تالار یا باغ عروسی میبایست مواردی را رعایت نمایید و تمامی معیارهایتان را برای انتخاب تالار در فهرستتان بگنجانید. شما میتوانید با مراجعه به سایت شادیتو تمامی تالار های تهران و دیگر استان ها را با مشخصات کامل, عکس, موقعیت روی نقشه و تخفیف ویژه مشاهده فرمایید.


یکی از مهم ترین روزهای زندگی هر شخصی روز عروسی است. عروس و داماد با برنامه ریزی دقیق و انتخابی مناسب زیباترین و بهترین شب زندگیشان را رقم بزنند.اگر از آن دسته از زوج های جوانی هستید که مراسمی شیک میخواهید اما وقتتان کم است می توانید با یک تشریفات مجالس مشورت کنید. انتخاب تالار عروسی یا باغ تالار برای برگزاری مراسمتان از مهم ترین قسمت های برنامه ریزی عروسی می باشد. جهت برگزیدن تالار یا باغ عروسی میبایست مواردی را رعایت نمایید و تمامی معیارهایتان را برای انتخاب تالار در فهرستتان بگنجانید.


شما میتوانید با مراجعه به سایت شادیتو تمامی تالار های تهران و دیگر استان ها را با مشخصات کامل, عکس, موقعیت روی نقشه و تخفیف ویژه مشاهده فرمایید.


به منظور رزرو تالارهایی که از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.باید چند ماه قبل تالارموردنظرتان را رزرو نمایید.در حال حاضر با توجه به اینکه تالارها و باغ تالارهای مختلفی وجود دارد گزینه های متنوعی پیش رویتان می باشد.


حتما گنجایش تالار را با توجه به تعداد مهمانانتان در نظر داشته باشید.سالن بزرگ با مهمانان کم جشنتان را بی روح جلوه می دهد. در صورتی که مهمانانتان زیاد است.از رزرو تالارهای کوچک بپرهیزید.


برای اینکه در رفت و آمدتان اختلال ایجاد نشود، آرایشگاه، آتلیه، گلفروشی را نزدیک تالارتان برگزینید.


پیش از اینکه تالار مورد نظرتان را رزرو کنید، از نظم آنجا اطمینان حاصل کنید. از مرتب بودن صندلی ها، دیوارها و سرویس های بهداشتی و... مطمئن شوید. اگر قصد دارید عروسیتان را در باغ برگزار کنید نسبت به پاکیزگی کوچه های نزدیک باغ توجه ویژه داشته باشید.


در مورد برق اضطراری از مدیریت تالار سوال نمایید.


پیش از اینکه جشنتان منعقد گردد، همراه چند نفراز نزدیکان و بزرگان در یکی از جشن ها حاضر شوید تا از کیفیت غذای سالن یقین حاصل نمایید.


توجه کامل داشته باشید که جایگاه گروه موزیک، آسانسور، محل بازی و استخر به منظور زیباترشدن مراسمتان و... از مواردی اند که باید تمام و کمال به نحو احسنت انجام بگیرند.


زمان رزرو تالار در نظر داشته باشید که تالار از تعداد کافی پارکینگ برخوردار باشد.برای هر 3-4 نفر یاید یک پارکینگ رزرو کنید. چرا که اگر این امکان برای مهمانانتان فراهم نباشد آنان مجبور به پیاده روی خواهند بود و این موضوع چندان جالب نیست.


جایگاه ماشین عروس، نیروی لازم برای برقراری امنیت جشن، پارکینگ و سایر موارد به بهترین وجه ممکن انجام بگیرند.اگر عقد و عروسیتان در یک روز است، این مورد را نیز از یاد نبرید.


در ادامه مطلب به مهمترین موارد برای داشتن مراسمی مطلوب اشاره می کنیم.


موقعیت و دسترسی تالار
حتما به مواردی از قبیل نزدیکی و موقعیت جغرافیایی تالار دقت داشته باشید، در صورتی که این موضوع را لحاظ نکنید مهمانانتان کلافه شده و نمی توانند در مراسمتان حضور یابند.خودتان را هم در نظر داشته باشید که تالار به آرایشگاه و آتلیه عکاسی تان نزدیک باشد.


گنجایش سالن تالار
اگر تعداد مهمانانتان کم است سالن بزرگ مناسب جشنتان نیست. اگر مهمانانتان زیاد هستند دراین صورت سالنی بزرگ را رزرو نمایید.از مدیریت تالار در مورد نیاز به اضافه نمودن صندلی سوال نمایید.


سقف سالن پذیرایی تالار
حتما زمان رزرو تالار، تالاری را برگزینید که از سقف های بلند برخوردار باشد.تالارهایی که سقف کوتاه دارند اصلا مناسب نمی باشند.


پارکینگ اتومبیل برای مهمانان
تالار یا باغ تالار مورد نظرتان برای برقراری جشن بایستی از پارکینگ برای اتومبیل مهمانانتان برخوردار باشد.چراکه مهمانانتان با ماشین شخصیشان در مراسمتان حضور پیدا می کنند و تمایلی ندارند که در خیابان های اطراف در جست و جوی جای پارک باشند و تمام مراسمتان حواسشان را معطوف امنیت خودرویشان نمایند.


روکش صندلی ها و رومیزی ها و حصول اطمینان از تمیزی آن ها
حتما در مورد تمیزی روکش صندلی ها و رومیزی ها حساسیت لازم را به خرج دهید و از مدیریت تالار درخواست نمایید که رومیزی ها برای مراسم شما شسته شوند.این گونه مهمانانتان با لک و کثیفی روی رومیزی ها مواجه نخواهند شد.


میز شام ویژه عروس و داماد
بعضی از تالارهای پذیرایی میزی مجزا برای صرف شام عروس و داماد تدارک می بینند. در صورتی که از لحاظ هزینه برایتان مانعی نداشته باشد، بسیار به یادماندنی خواهد بود.این میزها با گل، شمع و... تزیین شده اند.


دقت داشته باشید که سرویس های بهداشتی بسیار تمیز باشدعلی الخصوص در صورتی که مراسمتان در فصول سرد سال منعقد می گردد، توجه کنید ضمن برخورداری از تعداد کافی سرویس بهداشتی،دارای فاصله مناسبی تا جشن باشد و امکانات رفاهی دیگر را نیز دارا باشد.


هزینه های تالار
مرحله اول تعیین بودجه ای برای خودتان و متعهد ماندن به این بودجه است.


هزینه ورودی، غذا و پذیرایی، گروه موسیقی و...


قابل ذکر است هزینه غذا و پذیرایی برای هر نفر محاسبه می گردد و ورودی مبلغی ثابت بدون اینکه تعداد مهمانانتان در نظر گرفته شود است.


هزینه خدمات که بخشی از جمع هزینه ها بوده و به کل هزینه ها افزوده می شود.


هزینه مالیات بر ارزش افزوده و عوارض که میبایست پرداخت نمایید.


هزینه تزیینات و برنامه هایی از قبیل آتش بازی و.. که با توجه به تمایل شما از برنامه قابلیت حذف شدن را دارند.


عموما برای محاسبه هزینه ها، قسمتی را به عنوان بیعانه پرداخت کرده، یک هفته پیش از جشن، دو سوم و شب جشنتان با مشاهده کلیه جزییات و حصول رضایت از خدمت رسانی مجموعه، تسویه حساب نهایی را انجام دهید.


این که پس از برگزیدن تالار، پیش از قرارداد بستن، کیفیت غذا و پذیرایی بررسی شود امری رایج می باشد.مشتری می تواند سرزده به تالار مراجعه کند و کیفیت غذا و سرویس دهی پرسنل را از نزدیک مورد بررسی قرار دهد.مشاهده چگونگی سرویس دهی به مهمانان،کیفیت ظروف و...شما را در اتخاذ بهترین تصمیم راهنمایی می کند.


حتما چند روز قبل به محل جشنتان سر بزنید و تمیزی روکش ها و.... رابه دقت مورد بررسی قرار دهید.این توجه میزان حساسیت شما را به پرسنل تالار یادآور می شود.


ویژگی تشریفات مجالس خوب در عین ارزان بودن
شایان به ذکر است د رمراسم توجه چندانی به شمع آرایی، گل آرایی و... نمیشود. کانون توجه مراسم عقد، محل برگزاری مراسم، دکوراسیون و چیدمان اتاق عقد است.


در یک تشریفات ورودی باغ یکی از موارد دارای اهمیت ویژه است.برداشت تصویری از مهمانان در مسیر ورودی باغ می تواند در خاطره انگیزشدن مراسم کمک کند.


از عواملی که کانون توجه مهمانان است دی جی، خواننده و گروه موسیقی و سرگرمی می باشد.

چگونگی برخورد پرسنل و مهمانداران و شارژ به موقع میزها یک نکته مهم است. در صورت عدم رعایت می تواند امتیازی منفی برای مراسمتان به شمار رود.

مورد دیگر شام است. شام آبروی میزبان است. طعم آن یکی از موارد موفقیت مجلستان است. علی الخصوص بزرگترهای فامیلتان که  بیشتر کیفیت شام را مد نظر قرار می دهند.
کد N1900940