جزییات تازه از تجاوز ایرانشهر | متهم و شاکی چه ارتباطی داشتند؟

تجاوز, تجاوز جنسی, تجاوز به دختر, تجاوز به دختر جوان, آزار جنسی, تعرض, تعرض جنسی, تجاوز به دختران ایرانشهر, تجاوز در ایرانشهر, ایرانشهر, ایرانشهر کجاست, حادثه ایرانشهر, ایرانشهر در کدام استان است, تجاوز گروهی, تجاوز گروهی در ایرانشهر, تجاوز گروهی ایرانشهر, تجاوز به دختران, امام جمعه ایرانشهر, تجاوز دختر, شهر ایرانشهر, تجاوز جنسی ایرانشهر, تجاوز جنسی در ایرانشهر, ماجرای ایرانشهر, ماجرای تجاوز ایرانشهر, ماجرای تجاوز در ایرانشهر, عکس تجاوز, اخبار تجاوز ایرانشهر, تجاوز در ایران, عکس تجاوز ایرانشهر, جزییات تازه از تجاوز ایرانشهر , متهم و شاکی چه ارتباطی داشتند؟

جزییات تازه از تجاوز ایرانشهر | دادستان مرکزی استان سیستان و بلوچستان از ادامه رسیدگی به پرونده هتک حرمت در ایرانشهر از طریق بررسی ارتباطات متهم و شاکی خبر داد.

به نقل از رکنا، دادستان مرکزی استان سیستان و بلوچستان از ادامه رسیدگی به پرونده هتک حرمت در ایرانشهر از طریق بررسی ارتباطات متهم و شاکی خبر داد.
موحدی راد دادستان مرکزی استان سیستان و بلوچستان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: در ادامه رسیدگی به پرونده هتک حرمت بانوی ایرانشهری باید نحوه ارتباط متهم و شاکی از طریق بررسی قضایی مشخص شود .
وی ادامه داد:در جریان رسیدگی به این پرونده باید نحوه ارتباط بین شاکی و متهم از این حیث که از قبل ارتباطی بین این دو بوده یانه بررسی شود و در این راستا تماس های گرفته شده پیامک های ردو بدل شده کمک شایانی به شفاف سازی موضوع خواهد کرد.
وی افزود: معمولا در بررسی اینگونه پرونده ها ارتباط کاری بیشترین مورد را به خود اختصاص می دهد.
http://www.aftabir.com
کد N1900927