آقای بازیگر افسردگی می گیرد | دلیل افسردگی جانی دپ مشخص شد

جانی دپ,عکس جانی دپ,جانی دپ عکس,جانی دپ اینستاگرام,عکسهای جانی دپ,عکس های جانی دپ,سینما,بازیگر,فیلم,حاشیه,آقای بازیگر افسردگی می گیرد,دلیل افسردگی جانی دپ مشخص شد

نشریه رولینگ استون این هفته در گزارشی درباره مشکلات مالی جانی دپ نوشت تقریبا تمام ۶۵۰ میلیون دلار درآمد این بازیگر سرشناس از فیلم‌هایش بر باد رفته و حالا او از شرکت مسئول امور مالی است که توسط جول مندل و برادرش رابرت اداره می شود، به خاطر سوء مدیریت شکایت کرده است.

به نقل از رکنا، نشریه رولینگ استون این هفته در گزارشی درباره مشکلات مالی جانی دپ نوشت تقریبا تمام ۶۵۰ میلیون دلار درآمد این بازیگر سرشناس از فیلم‌هایش بر باد رفته و حالا او از شرکت مسئول امور مالی است که توسط جول مندل و برادرش رابرت اداره می شود، به خاطر سوء مدیریت شکایت کرده است.
در واکنش به این شکایت، این گروه مالی جانی دپ را به مشکل افراط در خرج کردن متهم کرده است.
گرچه جانی دپ این اتهام را رد می کند - اما مقاله این هفته رولینگ استون گفته‌های خود او را نقل می‌کند که در یک مورد ادعا کرده هزینه ماهانه خرید شراب او ۳۰ هزار دلار است.
به گزارش رسانه‌های آمریکایی، در لیست هزینه های او چیزهای عجیب دیگری هم هست. مثلا ۳ میلیون دلار برای پخش کردن خاکستر جنازه هانتر. اس. تامپسون، نویسنده آمریکایی پرداخته است یا ۷ هزار دلار برای خرید مبلی برای دخترش داده است. او برای نگهداری ۱۴ خانه بیش از دو میلیون دلار خرج می کند.
در گزارش رولینگ استون آمده همین هزینه ها تقریبا ۷۵ میلیون دلار در یکی دو سال گذشته خرج روی دست این بازیگر گذاشته است.
قاضی دادگاه لس آنجلس ۱۵ آگوست را برای رسیدگی به این پرونده تعیین کرده است.
http://www.aftabir.com
کد N1900895