بی آبرویی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد!

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,بی آبرویی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد

بی آبرویی دختر و پسر دانشجو روی مانیتورهای قطار مشهد پخش شد! | دختر و پسر دانشجو که به یکدیگر علاقه داشتند تصور نمی کردند رفتار خصوصی شان در قطار مشهد آبرویشان را ببرد.

به نقل از رکنا، پسرجوانی که ادعا می کرد آبرویش در یک اقدام عجیب داخل قطار مسافربری مشهد به تهران رفته است خواستار پیگیری پرونده و شناسایی مجرم شد.
با این ادعاها و با دستور قاضی تیمی از پلیس فتای خراسان رضوی وارد عمل شدند و پس از اقدامات تخصصی محسن که هم دانشگاهی شاکی بود را به دام انداختند.
محسن که باور نمی کرد شناسایی شده باشد در بازجویی ها گفت:در یک سفر  خارجی مسافرت یک نرم افزار جدید را روی گوشی تلفن همراهم نصب کنم، اما هیچ اطلاعی از این که این نرم افزار برای جاسوسی به کار می رود، نداشتم .
وی افزود:. بعد از بازگشت به ایران  قرار شد به همراه چند تن از دوستانم و همچنین برخی از استادان دانشگاه با قطار به تهران سفر کرده و در یک کنفرانس شرکت کنیم.
محسن ادامه داد: از مدت ها پیش می دانستم که یکی از دوستان هم دانشگاهی ام که او نیز در کوپه ما بود قرار است با دختر دانشجویی ازدواج کند. آن ها در حال تدارک مراسم نامزدی بودند و مدام پیامک های عاطفی و عاشقانه برای هم ارسال می کردند. همانجا وسوسه شدم و برای تفریح و خنده سعی کردم تا با نرم افزاری که روی گوشی تلفن همراهم نصب بود به پیامک های ارسالی دوستم دسترسی پیدا کنم  وقتی دوستم به بیرون از کوپه رفته بود من هم از این نرم افزار استفاده کردم که ناگهان پیام های عاشقانه او به صورت بلوتوث روی مانیتورهای قطار پخش شد و خودم هم شوکه شدم.
بنابه این گزارش؛ محسن تحت تحقیق قضایی است تا به مجازات برسد.
http://www.aftabir.com
کد N1900535