می خواستم سوسن را به اتاق خالی ببرم نیامد، او را کشتم!

رابطه,رابطه نامشروع,ارتباط,ارتباط نامشروع,رابطه پنهانی,ارتباط پنهانی,تجاوز,عکس تجاوز,فیلم تجاوز,قتل,آدم کشی,قتل عمد,قتل غیر عمد,دفاع,دفاع از خود,قتل و تجاوز,تجاوز و قتل,قصاص نفس,دستگیری,کلانتری,طلاق,دادگاه,دادگاه خانواده,مجازات,اعتراف,حکم,اعدام,حکم اعدام,می خواستم سوسن را به اتاق خالی ببرم نیامد, او را کشتم

می خواستم سوسن را به اتاق خالی ببرم نیامد، او را کشتم! | مرد 53 ساله در جشن تولد سوسن از او خواست با هم به اتاق خواب بروند و وقتی جواب منفی شنید او را کشت.

به نقل از رکنا، مرد 53 ساله ای در انگلیس به جرم قتل همسرش به 20 سال زندان محکوم شد.
خواهر مقتول به ماموران پلیس گفت : راگر (قاتل) در جشن تولد سوسن (مقتول) خواهرم،خیلی ناگهانی به او حمله کرد و  همان چاقویی را که کیک بریده شد بود به قفسه سینه سوسن فرو کرد.
وی ادامه داد: وقتی که راگر به سوسن حمله کرد  همه وحشت زده خواستیم فرار کنیم، جشن تولد به هم ریخت و ناگهان دیدیم پلیس سر رسیده است.
پلیس پس از ثبت اظهارات خواهر مقتول برای بازجویی از راگر اقدام کرد.
راگر زمانی که در مقابل پلیس نشسته بود از سر وحشت قادر به حرف زدن نبود اما بعد که لب به اعتراف گشود گفت که قتل کار او نبوده و خانواده همسرش به دلیل این که از او بدشان می آمد به او تهمت زده اند اما وقتی مامور پلیس به او فیلم تولد را نشان داد در حالی که مهمان ها مشغول رقص و پایکوبی بودند ، او از اتاق خواب  بیرون آمد و بعد از برداشتن چاقو از روی میز به سوسن حمله کرد و او را کشت، متوجه شد راه فراری ندارد و باید اعتراف کند.
وی در اعترافات خود گفت : بعد از مصرف هروئین و متادون دچار توهم شدم و ابتدا قصد داشت که به مهمان های خانم ، حمله و تجاوز کند اما چون وقت کافی نداشت و حس می کرد که اگر زمان طولانی شود حالت نعشگی اش می پرد تصمیم گرفت به سراغ سوسن برود.
وی در ادامه افزود: وقتی به سمت سوسن رفتم و در گوشش یواشکی گفتم که به اتاقمان بیاید خیلی مقاومت کرد به طوری که به خودم شک کردم که واقعا من همسرش هستم یا خیر ؟! اما در یک لحظه خیلی ناگهانی احساس کردم که شاید زیر سرش بلند شده و با شخص دیگری در ارتباط است که قصد تمکین کردن خواسته مرا ندارد، به همین علت چاقو را از روی میز برداشتم و جلوی چشمان مهمان ها به سمتش حمله و در سینه اش فرو کردم.
پلیس پس از ثبت اعترافات او و اظهارات خواهر مقتول ، راگر را برای حکم قانونی به دادگاه فرستاد.
دادگاه و هیئت منصفه در تصمیم نهایی، راگر کروسان را به 20 سال زندان محکوم کرد.
http://www.aftabir.com
کد N1900521