نشان دادیم در «گروه مرگ» نیستیم/ تجربه موفق حضور خانوادگی در ورزشگاه پایدار و مستمر باقی بماند

مجلس,نماینده تهران

نماینده تهران تاکید کرد: امیدواریم تجربه موفق حضور خانوادگی در ورزشگاه که از جمله عوامل مثبت و سلامت در شادی، امیدواری، انسجام و اتحاد و همبستگی ملی ایرانیان است، پایدار و مستمر باقی بماند

 به گزارش ایلنا، فاطمه ذوالقدر در یادداشتی با اشاره به دیدار شب گذشته ایران و اسپانیا نوشت:

تیم ملی فوتبال کشورمان در سایه تلاش و مدیریت و برنامه‌ریزی سرمربی تیزهوش و یوزپلنگان قهرمان بار دیگر در کارزار کازان خوش درخشیدند و فارغ از نتیجه فرایندی را خلق کردند که نشان داد نه تنها در «گروه مرگ» نیستیم، بلکه این گروه برای ما «گروه زندگی» و خودباوری و اعتماد بنفس نه صرفا برای تیم ملی فوتبال بلکه برای همه مردم ایران است.

زیستن و رقابت با برترین‌های جهان در عرصه فوتبال این باور ملی را تقویت کرد که «ما می‌توانیم» و‌ تحقق این توانستن نیازمند اتحاد و همدلی و همراهی مردم و مسئولین است.

مسئولانی که برای شادمانی این مردم تدارک حضور خانواده‌ها را در ورزشگاه آزادی دیدند و خانواده‌ها در یک فضای آرام و شاد، پرشور و هیجان، سالم و ورزشی به دور از هرگونه تنش و بی‌نظمی با دعای خیر و انرژی مضاعف به تشویق و حمایت ملی پوشان نشستند.

اینجانب به عنوان نماینده جامعه زنان ایران اسلامی، به اتفاق همکارانم ، سرکار خانم‌ها سلحشوری و سیاوشی و جناب آقای موسوی نمایندگان مردم شریف و بزرگوار تهران با حضور در ورزشگاه آزادی در کنار خانواده های ورزش دوست ایرانی در کنار هم به تماشای بازی نشستیم و تجربه شاد بودن و امید را با یکدیگر سهیم شدیم. چراکه «شاد بودن، شادزیستن و  شادی درکنار هم حق مسلم ماست» لذا از مردم بزرگوار و همشهریان تهرانی ، وزیر محترم کشور، استاندار محترم تهران، سردار اشتری، سردار رحیمی و سردار اشراق، پرسنل خدوم و بزرگوار نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی و مسئولین محترم استادیوم ازادی و مربیان و سرمربی و تیم فنی فوتبال ایران و تمامی بزرگوارانی که برای تحقق این حَقْ ،صمیمانه تلاش نمودند قدردانی می نمایم.

امیدوارم این تجربه موفق حضور خانوادگی در ورزشگاه که از جمله عوامل مثبت و سلامت در   شادی، امیدواری، انسجام و اتحاد و همبستگی ملی ایرانیان است پایدار و مستمر باقی بماند.

کد N1899292