سلحشوری: باید امکانات استادیوم‌ها را بهتر کنیم/ نمایش تیم ملی فراتر از انتظار بود

سیاسی

یک نماینده مجلس معتقد است، عملکرد تیم ملی فوتبال ایران مقابل اسپانیا فراتر از انتظار بود و برای بهتر شدن شرایط در استادیوم‌ها باید امکانات را بهتر کنیم.

پروانه سلحشوری در گفت‌وگو با ایسنا پس از شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل اسپانیا در خصوص جو به وجود آمده در ورزشگاه آزادی، توضیح داد: این برای اولین بار بود که خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی به تماشای فوتبال نشسته بودند اما می‌خواهم تأکید کنم که جو بسیار همدلانه، صمیمانه و سالمی را در بین تماشاگران شاهد بودیم. تیم ایران مقابل اسپانیا باخته است اما بازی بسیار فراتر از انتظاری را از ملی‌پوشان خود شاهد بودیم؛ خصوصا برای خود من نیز چنین عملکردی فراتر از انتظار بود. همه ما دیدیم که بازیکنان از جان و دل مایه گذاشتند و به همین دلیل هموطنان ما تیم ملی را تشویق می‌کنند.

او افزود: من فکر می‌کنم که با چنین عملکرد خوب ملی‌پوشان مقابل اسپانیا هموطنان ما برای لحظاتی غم‌های خود را فراموش کرده‌اند. چقدر خوب می‌شود این فرصت‌ها برای مردم ما بیشتر داده شود تا در این زندگی پراسترس لحظاتی را در کنار هم به شادی و خوشی سپری کنند.

او در پاسخ به این سوال که با وجود اقشار مختلف جامعه در ورزشگاه آزادی آیا مشکلی وجود داشت، پاسخ داد: واقعا از همه اقشار و سطوح جامعه در ورزشگاه آزادی حضور داشتند اما همه چیز به خوبی و با همدلی برگزار شد و این نشان می‌دهد که یک چیز بین همه سنین، اقشار و سطوح مختلف جامعه مشترک است و آن ایران است.

سلحشوری در خصوص مشکلات موجود نیز توضیح داد: ما دیدیم که باید امکانات را بهتر از این‌ها کنیم؛ چرا که همه دیدند تلویزیون موجود در استادیوم آزادی کیفیت خوبی نداشت. البته ما باید تلاش کنیم که امکانات و زیرساخت‌های بهتری را فراهم کنیم تا بیشتر از این‌ها شاهد حضور خانواده‌ها در استادیوم‌های ورزشی باشیم.

انتهای پیام

کد N1899149