همه چیز درباره بازی امشب ایران اسپانیا | پیش بینی نتیجه، ترکیب تیم ها و مصاحبه بازیکنان و کادر فنی

ایران اسپانیا, بازی ایران اسپانیا, بازی امروز ایران اسپانیا, خلاصه بازی ایران اسپانیا, نتیجه ایران اسپانیا, نتیجه بازی امروز ایران اسپانیا, نتیجه بازی ایران اسپانیا, نتیجه فوتبال ایران اسپانیا, بازی امشب ایران اسپانیا, جام جهانی, پیش بینی ایران اسپانیا, پیش بینی بازی ایران اسپانیا, عکس ایران اسپانیا, عکس بازی ایران اسپانیا, ترکیب ایران و اسپانیا, ترکیب ایران در برابر اسپانیا, ترکیب اسپانیا, خلاصه بازی امروز ایران اسپانیا, فیلم بازی ایران اسپانیا, زمان بازی ایران اسپانیا, زمان بازی امشب ایران, ساعت بازی ایران اسپانیا, برنامه بازی های امروز,

همه چیز درباره بازی امشب ایران اسپانیا | در ادامه مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه 2018؛ دو تیم ایران و اسپانیا از ساعت 22:30 امشب رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت. یاران کی روش در حالی به مصاف اسپانیا می روند که با پیروزی در برابر مراکش، در صدر جدول گروه مرگ قرار گرفته اند. پیش بینی می شود ایران برای کسب امتیاز از اسپانیا با ترکیب و تاکتیک دفاعی وارد زمین شود...

بازی ایران اسپانیا


یوزهای ایرانی تا آخرین دقیقه اولین بازی خود مقابل مراکش تا سر حد جانشان برای کسب پیروزی جنگیدند و در نهایت با گل به خودی "عزیز بوهددوز" 3 امتیاز طلایی کسب کردند تا با توقف اسپانیا برابر پرتغال، اکنون صدرنشین گروه مرگ باشند. همین امر یکی از بزرگ ترین موفقیت های تاریخ فوتبال ایران را شکل می دهد اما بازیکنان ما می دانند صعود از مرحله گروهی، بدون شک بزرگ ترین دستاورد تاریخ حضور ما در جام جهانی است و اگر به این امر دست یابند، مدت ها در عرش به سر می برند. به همین دلیل آنها باید مقابل قهرمان سال 2010 جام جهانی یک دقیقه هم از بازیکنان حریف غافل نشوند و با بیش از 100 درصد تمرکزشان پا به زمین ورزشگاه کازان آره نا بگذارند.

در سوی مقابل اسپانیا که با وجود اخراج خولن لوپتگی از سرمربیگری این تیم درآستانه دیدار با پرتغال، فوتبال روانی برابر قهرمان یورو 2016 به نمایش گذاشت و در نهایت با درخشش کریستیانو رونالدو، فوق ستاره حریف و اشتباهات داوید دخیا در رسیدن به پیروزی ناکام ماند، خوب می داند برای جلوگیری از تکرار فاجعه جام جهانی 2014 و حذف در مرحله گروهی این مسابقات نباید شاگردان کارلوس کی روش را دست کم بگیرد چراکه دراین صورت به سختی جریمه می شود.

فرناندو هیه رو، سرمربی تیم ملی اسپانیا که در ابتدای ورود کارلوس کی روش به رئال مادرید در سال 2003 پس از 13 فصل بازی برای کهکشانی ها از این تیم جدا شد،  با اطلاع از اندیشه های تدافعی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به دنبال راهی برای به گل رسیدن در همان دقایق آغازین بازی است. او می داند هرچه از زمان این دیدار بگذرد، گل زدن به ایران سخت تر می شود و به همین دلیل سعی دارد با استفاده از قدرت و تکنیک بازیکنان خط میانی اش از ابتدای بازی روی دروازه ایران فشار بیاورد.

نشست خبری کی روش پیش از بازی ایران اسپانیا


کارلوس کی روش و مسعود شجاعی سرمربی و کاپیتان تیم ملی ایران در نشست خبری پیش از ایران اسپانیا شرکت کردند. فیلم این نشست را در ادامه می بینید...

همه چیز درباره بازی امشب ایران اسپانیا | پیش بینی نتیجه، ترکیب تیم ها و مصاحبه بازیکنان و کادر فنیهمه چیز درباره بازی امشب ایران اسپانیا | در ادامه مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه 2018؛ دو تیم ایران و اسپانیا از ساعت 22:30 امشب رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت. یاران کی روش در حالی به مصاف اسپانیا می روند که با پیروزی در برابر مراکش، در صدر جدول گروه مرگ قرار گرفته اند. پیش بینی می شود ایران برای کسب امتیاز از اسپانیا با ترکیب و تاکتیک دفاعی وارد زمین شود...


خبر بد برای تیم ملی ایران در آستانه دیدار با ماتادورها، آسیب دیدگی روزبه چشمی از ناحیه کشاله ران و خداحافظی او با جام جهانی 2018 روسیه بود. البته کارلوس کی روش ثابت کرده است در این مواقع با استفاده از تدابیری خاص می تواند تیمش را از بحران خارج کند و بدون شک او برای جایگزینی دفاع وسط استقلالی تیم ملی ایران هم برنامه ویژه ای دارد.

نکته ای که درباره دیدار ایران و اسپانیا باید به آن اشاره کرد اینست که با وجود برتری تیم ما در بازی با مراکش، نباید نسبت به تقابل با تیم سوم رنکینگ فیفا، رویایی فکر کنیم. شاید شکستی خفیف برابر این حریف هم بتواند همچنان امیدهای ما را برای صعود زنده نگه دارد اما بی شک کسب یک تساوی یا حتی شکست دادن لاروخا رویایی است که احتمال تحقق آن از پسران کی روش وجود دارد.

پیش بینی بازی ایران اسپانیا


سایت رئال اسپورت انگلیس نتیجه دیدار دو تیم ایران و اسپانیا را در قالب رقابت های جام جهانی 2018 روسیه پیش بینی کرد به گفته این سایت انگلیسی ایرانی ها می توانند تا پایان نیمه اول بازی را با خط دفاعی مستحکم خود این دیدار را با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برساند و به نوعی سبب عصبانیت بازیکنان تیم حریف شوند.

اسپانیایی ها نیز در نیمه دوم دیدار  تلاش می کنند تا با ایجاد کانال های از گوشه های زمین راهی را برای ارسال توپ به میانه زمین ایجاد کنند تا در نهایت 3 گل را به ثمر رسانده و پیروز این دیدار شوند.

در ادامه این سایت اظهار کرد:اسپانیایی ها در مصاف با ایران تمام تلاش خود را می کنند تا ایران را شکست داده و جایگاه خود را در بین 16 تیم برتر جهان در مرحله بعدی مسابقات مستحکم کنند.

این سایت انگلیسی همچنین سردار آزمون و دیگو کاستا را امید های هر دو تیم ایران و اسپانیا عنوان کرده است و به نوعی که هر دوی آن ها می توانند نتیجه بازی خود را برای تیمشان تغییر دهند.

نگرانی هیرو از بازی در برابر ایران


روزنامه «هیندو » در گزارشی درباره دیدار تیم های ملی ایران و اسپانیا نوشت، نگرانی اصلی فرناندو هیرو  سرمربی لاروخا ،شکستن دفاع سرسخت ایران است.

این روزنامه نوشت: روی کاغذ اسپانیا در اولین دیدار بین دو کشور می تواند به راحتی ایران را از پیش رو بردارد، اما شکست آلمان برابر مکزیک در اولین بازی هشداری برای همه تیم های بزرگ بود.

فرناندو هیرو روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: "آنچه برای آلمان اتفاق افتاد می تواند برای هر کسی اتفاق بیفتد.

همه32 تیمی که اینجا حضور دارند، بسیار خوب هستند و اولین بازی همیشه سخت است. اضطراب نقش مهمی ایفا می کند. ما در برابر قهرمان اروپا یک امتیاز گرفتیم و اکنون ایران را در پیش رو داریم . "

با این وجود، نگرانی اصلی هیرو این است که آیا اسپانیا قادر خواهد بود یک دفاع سرسخت ایرانی را که در 18 مسابقه فقط 5 گل دریافت کرده است، بشکند.؟

تاکتیک کارلوس کی روش، در برابر مراکش، ناامید کردن حریف به امید «فروپاشی روحی» آنها بود، اما این مربی پرتغالی اعتراف کرد که برای رویارویی با قهرمان 2010 جهان ، یک رویکرد کاملا متفاوت نیاز دارد.

او گفت: "مقابل اسپانیا، همه از دروازه بان گرفته تا مهاجم می توانند کاری بکنند، بنابراین ما باید به استراتژی متفاوتی فکر کنیم."

تا این لحظه ایران با یک پیروزی صدرنشین گروه B است ، موفقیتی که باعث جشن های باور نکردنی در خیابان های تهران و دیگر شهرهای سراسر جمهوری اسلامی شد.

مربی سابق رئال مادرید گفت: "اگر بازی در برابر مراکش برای ما فینال جام جهانی باشد، بازی در برابر اسپانیا فینال کل دنیا خواهد بود."

"این که ما برنده شدیم معجزه نیست. وقتی تیمی متحد باشد می تواند داستان های فوق العاده و چیزهای فوق العاده رقم بزند.

"نگرش ما این است که سعی و تلاش کنیم و غیر ممکن را ممکن بسازیم."

با این حال، نگه مهار اسپانیا و کسب یک امتیاز برابر این تیم که امید های ایران را برای رسیدن به جمع 16 تیم برتر جهان افزایش می دهد، مانع بلندی است.

ایران در جام جهانی هرگز یک تیم اروپایی را نبرده است - تنها پیروزی قبلی تیم ملی پیروزی 2-1 برابر ایالات متحده در جام جهانی فرانسه بود.